Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült innen valaki úgy, hogy...

Anneee25 kérdése:

Szült innen valaki úgy, hogy nem volt fogadott orvosa/ szülésznője? Elmesélnétek, hogy mik a tapasztalatok, a hozzáállásban volt e különbség?

Figyelt kérdés
Én 28 hetes vagyok és a Szent Imre Kórházba szeretnék szülni.

2016. jan. 11. 00:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2-es elég szomorú amit leírtál...Nagyon remélem hogy velünk minden rendben lesz.

Sajnos nem munkaviszonyból lettem terhes,hanem a diplomaosztóm után,persze borzasztó rosszullétekkel és olyan sok problémával(Rh negatív,ellenanyag,pajzsmirigy alulműködés, magas pulzus,auramigrén, hányinger, drasztikus fogyás),hogy esélytelen volt dolgozni. így kizárt,hogy legyen fogadott orvosom..

Az aneszteziológus hiány aggaszt,tekintve, hogy EDÁval szeretnék szülni és gondoltni se merek sürgősségi császárra. A Szent Imre egy utcára van tőlünk, sürgősségi esetként azonnal ellátak a szülészeten, 10 percet se vártam. Bízom a szerencsében.!

2016. jan. 11. 23:08
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ha komplikáció van, akkor az a legjobb, ha nincs fogadott dokid, ugyanis az ügyeletes nem fog ellátni, hanem megvárják a fogadott dokidat. Ami meg ilyenkor baj.

Nálam az volt, hogy reggel mentem nst-re, és nem mozgott a gyerek, 2 nappal túlvoltam már a kiírt dátumon. A doki azt mondta, hogy menjek fel, és szóljak a szülészeten, hogy hívják a dokimat, és azonnal indítsák meg a szülést.

Megkérdezte az idióta nővérke, hogy vannak-e fájásaim, elfolyt-e a magzatvíz, nem. Oké. Órák múlva megkérdeztem, hogy hol van már a dokim, mosolyogva közölték, hogy már úton van. Közben az ügyeletes megvizsgált, már elkezdtem tágulni, hát mi van, várjuk a dokimat. Így nem nyúlt hozzám.

Este 8-kor jött meg a doki, mert a nővérke úgy gondolta, ha nincsenek fájásaim, akkor nem hívja a dokit, én csak hisztizek.

3-szor a nyakán volt a köldökzsinór, el volt lilulva. Felsírt szerencsére azonnal, de azóta is fejlesztő pedagógushoz járatom, persze a kórház tagad mindent, nem attól van. Most 6 éves, még nem beszél normálisan, nem tudom, hogy lesz-e belőle értelmes ember valaha.

Én ha újra szülnék, most már nem fogadnék dokit.

2016. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Édes Istenem!


Szegény szerencsétlen kisbaba:-( Kisfiú vagy kislány? A beszéd lemaradásün kívül van más baja is? :-( Azt még behozhatja!

2016. jan. 13. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!