Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Pepó Lilla-tapasztalatok...

Dr. Pepó Lilla-tapasztalatok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. jan. 19. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Masfel eve szultem a Janos korhazban, szemelyes tapasztalatom nincs de a szobatarsam csak jokat mondott rola.
2016. jan. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Mi nemrég költöztünk Bp-re és egy kolléganőm ajánlotta,de ő csak vizsgálatokra járt hozzá

2016. jan. 20. 14:00
 3/4 anonim válasza:
0%

A saját tapasztalatom - mentő vitt be a kórházba, mert soha nem tapasztalt mensturációs görcsöm volt több órán át, amit még gyógyszerrel sem lehetett enyhíteni és hányinger-émelygés mellett lábra se tudtam állni.

A családomban az anyai nagyanyám méhrákban halt meg 54 évesen. anyámat 42 évesen pakolták ki szintén méhrák miatt. Én most 42 éves vagyok.


Amikor a doktornő feljött a vizsgálóhoz, már láttam rajta, hogy nem fűlik a foga a feladathoz. Nem köszönt, nem mutatkozott be, bevitt a vizsgálóba ahol az első hozzám intézett mondata az volt, hogy ugye a kollégák - értsd mentősök - már meggyógyítottak? Ezután megkérdezte mi a bajom, miközben válaszoltam, végig a számítógépet nyomogatta, majd ingerülten közölte, hogy kétszer vagyok benne a kórház nyilvántartásában két külön TB számon, majd a fejemhez vágta, hogy engem ezért meg fognak bűntetni.

Eddig a percig én csendben igyekeztem válaszolni, itt viszont már betelt a pohár - kibukott belőlem, hogy rohadtul elegem van az orvosokból, hogy mindig ilyen arrogáns módra bánnak velem és otthagytam.


Én őt nem javaslom ezért. Legalábbis biztos hogy nem az állami rendszerben és nem ügyeletben. Ha fizetős vagy, biztos máshogy viszonyul hozzád. Kérdés ez emberileg mennyire elfogadható.

2017. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A fenti történethez kiegészítés - a kórházi nyilvántartásban nem én vagyok benne kétszer, hanem az én nevemmel egyező másik ember van benne. Tehát a doktornő úgy vádolt meg engem TB csalással, hogy nem volt igaza. Nem az háborít fel, hogy tévedett, hanem ahogy az egész helyzetet kezelte - eleve abból indult ki, hogy én csak bűnöző lehetek.
2017. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!