Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki Németországban...

Szült valaki Németországban programozott császárral? Mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
a Baba farfekvéses, ezért 1 hét múlva császároznak. Le tudná nekem valaki írni részletesen, hogy mi a menete? Spinális érzéstelenítés lesz.
2016. jan. 21. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Kórháztól függ. Az infoabenden nem mondták el? Nyugodtan menj be, és kérdezz rá. Kórháza válogatja, hogy hogyan zajlik, úgy tudom, a legtöbb helyen már bent lehet az apuka, illetve a babát odateszik az anyukához, ha kéri, vagy ha nem tudja, akkor az apukának odaadják. Szokott lenni individuelle Kreissaalführung, érdemes ilyen esetben elmenni, és ott megkérdezni, vagy az orvostól, aki a műtétet végzi majd, mivel gondolom a beosztás már megvan, ha esetleg ügyeletesnél szülsz.


(Én nem császárral készülök szülni, de ezeket szűrtem le a kórházban elmondottakból).

2016. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. De voltam ezen az információs estén.

Sajnos, annyira részletesen nem mondták el, vagy csak én nem értettem elég jól. Tegnap derült ki, hogy jövő héten császár, mert nem fordult meg, és az orvos így várt a 38. hétig.

2016. jan. 22. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!