Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyasági támogatáshoz elég a...

Anyasági támogatáshoz elég a kiskönyv? Vagy kell kérnem egy papírt a dokitól?

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
4 pecsétnek kell benne lenni, és az nőgyógyásztól kell igazolást kérni róla, ezt az igazolást kell leadni, hogy megkapd
2008. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm adott egy papirt, hogy megjelentem terhesgondozáson négy alkalommal. Ezt kellett elvinnem az orvoshoz, aki aláirta, és nyomott rá pecsétet. Ilyet fognak kérni tőled.
2008. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szülés után a kórházban kaptam egy papírt, amit az orvosom aláírt, azt kellett még vinnem a kiskönyvön és az igénylőlapon kívül.
2008. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A családtámogatásról szóló törvény teljesen egzakt választ ad a kérdésre, tehát nincs és nem is lehet különbség országon belül, tehát a terhesgondozást végző orvosnak (és nem védőnőnek) kell igazolnia , hogy a terhesség alatt 4 terhesgondozáson (ha úgy tetszik orvosi vizsgálaton) részt vett a kismama. Ezt a zárójelentéssel együtt kapja kézhez az ember. A kiskönyv nem is számít max ha nem választott orvosnál szül az ember, és az ügyeletes ez alapján állítja ki az igazolást.

jogimami

2008. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
AZ utolsó válaszólo nagyon pontos választ adottt köszönöm én is bajlódtam mert nem találtam pedig a záró jelentés melet volt az igazolás
2009. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!