Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülők anyakönyvi kivonata...

A szülők anyakönyvi kivonata kellett az apasági nyilatkozathoz, anyasági támogatáshoz, családi pótlék, gyed, tgys, intézéséhez?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem! A baba anyakönyvi kivonata kell, a lakcímkártyája, Taj- kártyája.

A szülő személyi igazolványa kell, lakcímkártya, Taj kártya, adókártya, és az igénylő papírok kitöltve (Anyasági, családi pótlék, gyed, tgys, intézés)

Az apasági nyilatkozathoz nem tudom mi kell, mert mi házasok vagyunk.

2010. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőlünk a kórházban simán elvették az apasági nyilatkozatot, tehát nincs is a birtokomban.
2010. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10. 08-as vagyok, nem olvastam el rendesen a kérdést. Tehát, amikor apasági nyilatkozatot tett a párom (akkor még nem voltunk házasok) akkor személyi igazolvánnyal kellett magunkat igazolni. Amikor a kiscsaj megszületett, megkaptuk az anyakönyvi kivonatát, az apaságot elismerő nyilatkozatot benyelte a kórház. Amikor a járó juttatásokat intéztük, márcsak a mi személyi okmányaink kellettek, illetva a baba születési anyakönyvi kivonata, TAJ kártyája és lakcímkártyája.
2010. febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!