Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell a szülőszobára...

Mit kell a szülőszobára bevinni Székesfehérváron? (a kórházi csomagom össze van pakolva, csak a kis szülőszobás táska tartalma érdekelne. :-) )

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
papucs, köntös, törülköző, tusfürdő, wc-papír, esetleg papír wc-ülőke, eldobható bugyi, betét, ásványvíz, zsepi, egy pelus, telefon feltöltve, iratok, kiskönyved, esetleg újság, könyv
2016. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is itt szültem tavaly januárban.Az előzőhöz még annyit tennénk hozzá,hogy szőlőcukrot érdemes,meg egy fényképezőgépet vagy kamerát.Apás szülés lesz?Mert ha igen,akkor neki is kell egy külön kis csomag.

2016. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hálóinget is vigyél,mert elvileg adnak,de utána az osztályra már a sajátodban mész,és az osztályos pakkot nem viheted magaddal a szülőszobára,azt le kell adnod,és addig elzárják
2016. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi. :-) Apás szülés lesz, neki bepakoltam a szülészeti szettet, enni-innivalót csomagolok még be, a papucsát és egy zoknit. Voltunk szülőszoba látogatáson, de már teljesen elfelejtettem, hogy minek kell lennie abban a csomagban, amit kifejezetten csak a szülőszobára viszek. :-D Úgyhogy emiatt mindent, ami kell a kórházba, összepakoltam 2 "nagy" táskába. Akkor elkezdek szétcsomagolni, meg újra szortírozni. :-D

Köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 3. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!