Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kb. mennyi melltartó betétet...

Kb. mennyi melltartó betétet érdemes bevinni a kórházba (szülés utánra)? Kell az 1 csomag? Vagy elég néhány darab?

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem eleve másnapra lövellt csak be, és eleinte annyira feszült hogy nem folyt (elnézést ha ez ellentmondásosan hangzik :) ), de azért vigyél inkább többet biztos ami biztos. 10-12 darabot.
2016. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legközelebbre egyet se viszek. Még a melltartót se bírtam magamon, olyan érzékeny és sebes volt a mellem, így pedig a betétnek sincs értelme. Egyébként se folyt (akkor még).


De ez nagyon egyéni.

2016. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Este 6-kor szültem, màsnap reggelre àtàztam elöl. Nekem kellett, de szerintem 4-6 pàrnàl többet nem hasznàltam el. A Johnsonsét szeretem a legjobban, formàzott, sokat bìr, kényelmes, itthonra a DM sajàtmàrkàsàt hasznàltam. Én napi 1 pàrat minimum vinnék, elfér a csomagban.
2016. jan. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az előtej is foltot hagyott a felsőmön melltartón keresztül. Amikor pedig rendesen beindult a tej, ahogy egyik mellből szoptattam, folyt a másikból, szóval elhasználtam párat. Szerintem készülj többel (napi 4-5 pár), aztán max. hazaviszed. Nekem az Avent-es vált be legjobban (van nappali és éjszakai verziója), mert sokat elbírt, de nem volt vastag.
2016. jan. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb csak szülés utàn 2 héttel kellett elkezdenem hasznàlni, addig szenvedtem hogy egyàltalàn a lànyom kapjon a tejből...
2016. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Vigyél egy egész csomagot inkább.Annyi nemigen fog kelleni,de ha beindul a tejtermelésed onnantól kezdve folyni fog,folyamatosan kell használni.Inkább legyen bent,majd hazaviszed a maradékot.
2016. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem kellett egy darab sem,mondjuk el is felejtettem vinni. Bezzeg 2 héttel később, volt hogy egy óràt nem bìrt ki.

Szerintem rakj el pàrat hàtha,de minden ilyen hàtha dologgal úgy voltam,hogyha kell majd hoznak be nekem annyit meg kibìrok. Pl nekem a mellbimbóvédő kellett azonnal, kb 1 óràn belül ott volt vele a férjem.

2016. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!