Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak tapasztalatok Dr....

Vannak tapasztalatok Dr. Krasznai Zsuzsa szülész nőgyógyászról illetve hogy mennyi pénzt kér a terhesgondozásért és a szülésért?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Na pont ez érdekelne engem is, így akadtam rá a kérdésre... Valaki?? :)
2016. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illetve bocs, látom, hogy tapasztalatot is kérdezel. A Bosnyák térnél van magánrendelése, voltam nála kb 2x, sima rákszűrésen csak, de nagyon kedves és szimpatikus volt. Ezért is érdekelne, hogy terhesgondozás+szülés kb mennyi lenne nála.
2016. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hétfőn voltam nála,kedves volt,aranyos.úgy tudom 12.000ft a terhesgondozás,de én most első alkalommal 16550et fizettem,mert csinált rákszűrést meg mikrobiológiai laborhoz vett le mintát.
2016. febr. 24. 16:07
 4/6 A kérdező kommentje:
A szülésről még nem esett szó,ez még csak az első vizsgálat volt,gondolom majd a későbbiekben.de én is kíváncsi lennék rá nagyon,hogy mennyibe kerül?
2016. febr. 24. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó régi kérdés, de ha közben megtudtad, mennyit kér a szülésért, leírnád? :) Köszi!
2016. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Írnátok egy pontos elérhetőséget a magánrendeléséhez?

köszönöm

2017. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!