Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan, hogy éjszaka...

Létezik olyan, hogy éjszaka folyik el a magzatvíz, és nem ébred fel rá valaki?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Az nem ugyfolyik mintha dezsabol ontenek, hanem folyamatosan, es kozben termelodik is ujra. Tehat 48 oraig nincs gond. Addig meg csak felkelsz.
2016. febr. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindkét szülésem magzatvízfolyással indult, így van tapasztalatom.


Nem tudom, hány hetes vagy, nekem a vége már nagyon "terhes" volt, nehezen aludtam, nem találtam a megfelelő pózt, és ráadásul szinte minden éjszaka felkeltem pisilni. Így még ha éjszaka is kezdődik, elég nagy esély van rá, hogy felébredsz valamelyik fent írt ok miatt.


A második szülésem kezdeténél én sem vagyok biztos, hogy megrepedt a burok, felébredtem, felkeltem, és rájöttem, hogy csurog a víz, vagy a sorrend más volt: felébredtem, felkeltem, és ekkor repedt a burok, és jött a víz. Elég kómás ébredéseim voltak ekkortájt, mai napig nem tudom, hogy is volt pontosan.


A másik, amit az előző válaszoló is pontosan leírt: attól, hogy szivárog/csurog/folyik a magzatvíz, még van időd, a szervezetünk nagyon okos.

2016. febr. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét szülésnél egyszerre folyt el és mindkét szülésnél éjszaka, rögtön felébredtem rá. A másodiknál este fél tíz után ébredtem arram ,hogy elfolyt, és éjfél után meg is született a kisbabám.
2016. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak 32 hetes vagyok, de foglalkoztat a gondolat :)

Volt egy hét, amikor nem tudtam éjszaka visszaaludni, de azóta megint tudok aludni éjjel is, annyi, hogy 2-3 óránként pisilni járok.

Szóval ilyen nem fordulhat elő :)

Köszi!

2016. febr. 9. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig nekem úgy folyt, mintha dézsából öntenék :) ha jól tudom, attól függ, hogy hol reped meg a burok. vannak országok, ahol 72 óráig nem piszkálnak magzatvíz elfolyás után sem. de biztos, hogy újra termelődik, mert órákkal később is minden vizsgálatnál jött egy újabb adag víz
2016. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2016. febr. 9. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem az első szülésem úgy indult, hogy aludtam egyszercsak folytvalami majd fel álltam és az összes víz egyszerre elfolyt. mintha dészából öntenék


a másodiknál folyamatosan folyt, másfél napig.kb 8 törölköző ázott át.


nyugi észre veszed ha folyik a vized :)

2016. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Még nem mostanra várom, de gyorsan mennek a hetek :)

Köszönöm!

2016. febr. 9. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!