Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki van itt, aki a délpesti...

Valaki van itt, aki a délpesti Jahn Ferenc kórházban szült?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, tulhordas eseten, itt Pesten, csak 3napot hagyják túlhordani a babát. Vidéken hagynak 10 napot is. És ha nem születik a kiírt időpont szerint, akkor magunktól kell bemenjünk 3 nap mulva vagy ez itt hogy működik? (Vecsési kismama)
2016. febr. 16. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
4 éve, fogadott doki nélkül 2 héttel hordtam túl a lányomat. 1 hét túlhordásnál be kellett mennem a főorvoshoz bemutatásra. Azt mondta, semmi jele a szülésnek, hazamehetek. De mostantól, ha akarom, bármikor bemehetek, és kérésemre megindítják. Még egy hétig bírtam cérnával. :)
2016. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En ott szültem ket eve. 36. Hettol minden héten ctg-re kell jarni, 40. Hettol minden nap. Ilyenkor ha úgy látják akkor bent tartanak. Nekem azt mondta a nogyogyaszom hogy max egy hetet vár, ha minden rendben. 40+ 6 naposan megindult magától a szülés, másnap inditottak volna.
2016. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Persze, CTG-re jártam, ez a bármikor bemehetek indításra arra vonatkozott, hogy ha amúgy a CTG-n nincs semmi, és hazaküldenének.
2016. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
holnap toltom a 40.hetet. ctg-re itt jarok csak vecsesen.mast nem mondtak meg.. koszi a valaszokat
2016. febr. 16. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!