Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most ez jósló vagy sem?

Most ez jósló vagy sem?

Figyelt kérdés

38. héten járunk, tegnap este óta (jósló) fájásaim vannak. Este 10-kor jött az első, a derekamban éreztem, kimentem mosdóba, kb egy deci vízszerű folyadék elöntött, aztán ilyen nyálkás véres dolog kezdett távozni, gondolom a nyákdugó. Ma már zuhanyoztam hatszor, azóta is vérezgetek, meg a derekamban érzem az összehúzódásokat, se rendszereződni nem akarnak, se ritkulni. 7 és 2 perc között jönnek, már amikor azt hinném rendszereződnek akkor válnak rendszertelenné, pl 1 órán keresztül jönnek 7 percesek, aztán egy órán keresztül 2 percesek majd egyórán át 5 percesek...


Ezek most jóslók, vagy rendes fájások?


2016. febr. 19. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Rendesek :) Ami távozott, az magzatvíz és nyákdugó.
2016. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a helyedben vennék egy langyos zuhanyt. Ha múlik, akkor még várhatsz, ha nem múlik, én bemennék a kórházba.
2016. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vérezgetsz és nem mész kórhàzba?
2016. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tágulásos vérzés szerintem.... még mindig össze vissza jönnek, a zuhany nem segít :(
2016. febr. 19. 14:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor indulj a kórházba!

Ha már magzatvíz is folyt el, én nem kockàztatnék, nèzzenek rád!

Sok sikert!

2016. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha zuhanyra sem múlik, menj be.
2016. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma hajnali kettőkor megszületett a kisfiam :) Végül tegnap este fél nyolckor mentünk be a kórházba, akkor már mintha rendszereződtek volna a fájások, de mire NST-re kerültem, megint össze vissza jöttek. Két ujjnyira voltam csak nyitva,kaptam oxit,brutális fájásokat csinált,viszont a toló fájásokt meg alig éreztem, így a doki belémkönyökölt, a szülésznő meg alulról, húzta a picurkám :( Majdnem megcsászároztak, mikor már átjutott a medencémen, meg majdnem vákumozni kellett, de szerencsére végül minden jól alakult, és gyönyörű, egészséges kisfiam született :D
2016. febr. 20. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Gratulàlok!!!!! :)))

Minden jól alakult!

Mennyivel született?

2016. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
3000 g és 51 cm :) Kis picurka, de ő az életem értelme :)
2016. febr. 21. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!