Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem birok ulni es fekudni...

Ha nem birok ulni es fekudni fajas kozben, az igazi lehet, vagy csak eros joslo?

Figyelt kérdés
Ma reggel ota nem birok fekudni vagy ulni mikor jon egy fajas. Most kezdtem el merni de meg rendszertelen. Lehet csak siman joslo vagy hamarosan johet a rendszeres?
2016. jan. 30. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hanyadik hétben vagy? Hány percesek a fájásaid? Szerintem ha igazi lenne azt tudnád. Számomra összetéveszthetetlen volt. Ha úgy érzed, menj be a kórházba!!
2016. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
39+2 hetes vagyok, bocsi kimaradt :/ jobban faj, mint eddig szokott, kb 30-60 mpsek a fajasok, de van, hoy 10 percig nem jon, van, hogy 3 perc utan jon:( ugyhogy nagyon rendszertelen, meg nem igaziak, csak hatha hamar jonnek az igaziak:) hogy valakinek volt-e igy.
2016. jan. 30. 12:28
 3/11 anonim ***** válasza:
5 hétig jóslóztam de sose volt ilyen erős. Csak az igazi fájás. De ez egyéni, nekem egyébként kb itt lettek rendszeresek, amikor se feküdni se ülni nem tudtam már. Előtte nagyon sokáig volt rendszertelen, délelőtt 10 körül már volt és éjfél körül lett az amit írtam.
2016. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Olyan nekem is volt, hogy 3-10 percenként jöttek. Sőt rendszeres 5 percesekkel is volt amikor 1-1 kimaradt és csak 10 perc után jött a következő. De óráról órára egyre erősebbek lettek és igaz rendszertelenül de akkor is sűrűsödtek.
2016. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már élesbe fog menni. 30-60 mp az sokáig tart. Menj be a kórházba hogy csináljanak ctg-t, lehet hogy már 90-100-as fájásaid vannak.
2016. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most volt egy ami tobb mint 2 percig tartott. De csak 1-1,5 oraja kezdodott kb, ne varjak meg egy picit? Az a baj, hogy nem magyarorszagon lakom jelenleg, es itt csak 3-5 perces fajasokkal lehet bemenni, de az ezelotti fajas 12 perce volt :(
2016. jan. 30. 12:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Készülődj azért össze, hamarosan mehetsz be szerintem!

Minden jót:-)

2016. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2016. jan. 30. 13:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Zuhanyozz le és ha igazi felerősödnek, rendszereződhet. Ha jósló elmúlik. Én írtam, hogy nem akartak rendszereződni, én vagy 4x biztos lezuhanyoztam emiatt. De akkor már gyorsan is erősödtek a fájások bár amikor se ülni se feküdni nem tudtam már nem éreztem különbséget tovább ez már kiütött szerintem, a kórház előtt hánytam is mégsem lett rendszeres.
2016. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én úgy mentem be a kórházba, hogy nagyon erős, ám de rendszertelen fájásaim volta. 2-7 percesek között volt minden :) 3 óra múlva a karomban ordított a kis édes :)

szerintem zuhanyozz le, ha nem múlik, akkor irány a kórház :)

2016. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!