Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE II-n szült már valaki?...

SOTE II-n szült már valaki? Lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés

Milyen a szülőszoba?

Apás szülés lehet?

Van családi szoba (tudom, fizetős, de van)?

Oda nagy tesók is bejöhetnek látogatni?

Milyenek a csecsemősök?

Támogatják a szoptatást? Van szoptatási tanácsadó ott?


2016. febr. 19. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátnőm szült ott szeptemberben, elmesélése alapján tudok pár kérdésre válaszolni neked.:)


1. neki császármetszése volt, így ezt nem tudom

2. ez is ugye császár miatt más, de igen, a férje benn volt a császáron, a varrásnál a gyerekkel ment a férje, fotózni

3. nem volt szabad a szoba, mikor ő volt benn, a dokija sem tudta előre lefoglalni neki, pedig tudták a császár időpontját előre

4. ezt nem tudom, nincs idősebb gyermeke

5. és 6. azt mondta, nagyon szoptatáspártiak, ami jó is meg rossz is. jó volt, mert ő igazán akarta és könnyen is ment neki, de azt mondta, akinek nem ment könnyen vagy nem akarta, az nem tette zsebre, amit kapott, de nyilván ez függ az aktuális nővértől. a szoptatási tanácsadót nem tudom, neki nem volt rá szüksége.


amit még kihangsúlyozott, hogy a nővérek nagyon rendesek voltak, megmutogatták a pelenkázást, fürdetést, jó fej volt mindenki az anyukákkal, és részletesen megtanulták az alapfolyamatokat. de lehet, ez is a szerencsén múlt.


Amit viszont tanácsolok, nézzétek meg a kórházat bejárással és minden ilyet kérdezzetek meg nagyon alaposan, ez nálunk is bevált (én nem ott szülök)


36hkm

2016. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged menj el a szülésfelkészítőre, szerintem tök hasznos, mindent elmondanak és megmutatnak.
2016. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En augusztusban szultem ott. A csecsemos es gyerekagyas noverek 1-2 kivetellel p@rasztok voltak, gyanitom azert mert fogadott dokim volt, de nekik novereknek nem nyomtam a lovét. A szoptatasi tanacsado holgy viszont nagyon kedves!
2016. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!