Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hétfőn "hagytam" el a nyákdugó...

Hétfőn "hagytam" el a nyákdugómat, ma elkezdett szúrkálni a hasam alja és keményedik is a pocakom. Lehet ez már előjele annak, hogy ki akar bújni a Picúrkám? Első baba lesz és 11-ére vagyok kiírva.

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem készülődj, gyerek bent nem marad.....:)

az én fiam is 11 nappal előbb jött!

jó szülést!!!!

2010. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Ez aranyos volt :) mármint, hogy bent nem marad :) Csomag már össze van készítve, csak senkit sem szeretnék feleslegesen ugráltatni. Mindenesetre holnap megyünk dokihoz és a csomagot bekészítem a kocsiba :) Gratula ababához! Nekünk is kisfiú lesz :)
2010. márc. 31. 12:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem egy csütörtöki nap vizsgált meg a nőgyőgyászom, megbeszéltük, hogy következő héten megyek újra...

De délután elment a nyákdugóm, aztán szombat délután már úton is voltunk a kórházba :)

Minden jót :)

2010. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat :)
2010. márc. 31. 12:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem negyed 1kor elment a nyákdugó,10percre rá a magzatvíz:-)este meglett a baba.

Könnyű stülést neked.Lehet holnap a dokid már haza se enged.

2010. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Visszük is a csomagomat :)
2010. márc. 31. 12:30
 7/9 anonim ***** válasza:
1. én is gratulálok, szerintem már nem kell sokat várni, h találkozzatok....nekem az orvos azt mondta, h a nyákdugó önmagában nem jelent semmit, de a keményedések szerintem "bíztatóak", ha mondhatok ilyet.....minden jót!
2010. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerencsés.. :) Én is 11-re vagyok kiírva, de sehol semmi.

Sok sikert, könnyű szülést!

2010. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszolat! reggel voltunk dokinál, azt mondta, hogy szerinte az ünnepekbe találkozunk :) és nekem is jobb lenne mert szép nagy a baba :)

Kedves utolsó: Neked is nagy kalappal, kitartás és könnyű szülést!

2010. ápr. 1. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!