Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik a legjobban nőgyógyász...

Melyik a legjobban nőgyógyász Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk a férjemmel és várom a véleményeket, hogy melyik a legjobb szülész-nőgyógyász székesfehérváron!
2016. febr. 23. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nemrég szültem Székesfehérváron. Az orvosom Dr. Rubliczky Levente volt. Kb. félidőtől végezte a terhesgondozásomat. Meg voltam vele elégedve. A szülésnél számára evidens, hogy jelen legyen, ez nálam is így volt, és neki köszönhetem, hogy a lányom megúszta oxigénhiány és egyéb problémák nélkül (elakadt a szülőcsatornában). Szerintem szakmailag felkészült, minden kérdésre válaszol, a kórházban is minden nap bejött hozzánk.

Sok ismerősöm szült nála, és mindenki meg van vele elégedve!

Csak ajánlani tudom :)

2016. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én dr Szabó Eszterhez járok, csak jót tudok mondani róla!
2016. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dr Rublicky Leventéről én is sok pozitív dolgot hallottam!! Mennyibe kerül nála havonta a terhesgondozás? Mennyit kért szülés levezetésért?
2016. febr. 25. 15:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha gondolod írj privátot :)
2016. febr. 25. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kértem hozzá időpontot és új kismamákat nem vállal, még sosem voltam nála. Most költöztem ide, 16 hetes vagyok, egyenlőre nincs magán dokim. Csetényit nem érem el sosem.
2016. márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A kérdés címében automatikus szövegkiegészítés volt jelen?

# legjobban?

2016. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!