Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti napokban voltak...

Szülés előtti napokban voltak valamilyen tünetek arra utaló jelek, hogy nem sokára kibújik a baby?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Végig sok jóslóm volt de szülés előtti nap egészen más kellemetlenséget éreztem nem igazán görcsös volt, egyébként csak utólag esett le annyi jósló után nem foglalkoztam vele. Majd éjszaka 2 órán keresztül rugdosott a baba fogalmam sem volt mi történt, másnap reggel a szokásos jóslónak hitt fájásaim erősödtek zuhany után és tágulási vérzésem is volt mellette.

De egyébként már vagy 2 héttel előtte elkezdtem mindennap érezni hogy aznap szülni fogok úgyhogy a megérzés viszont nem jött be. :D De a hajam kimostam a szülés előtti nap meg borotválkoztam, a körmöm levágtam szóval talán mégis tudatalatt..

2016. febr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem az utolsó napokban szinte alig mozgott a babám. nekem is sok jóslóm volt a vége felé, a szülés napján pedig olyanokat nyilallt a hasam aljába, hogy volt, hogy le kellett üljek.

nem gondoltam mégsem, hogy aznap lesz a szülés, de én is hajat mostam a biztonság kedvéért :D

délután 2-kor elfolyt a magzatvíz.

2016. febr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyákdugó távozott, tágulási vérzés és jóslók kezdődtek (előtte egy se volt), 3 nap múlva lett meg a baba.
2016. febr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nanaszka ***** válasza:
Este 7 körül vettem èszre hogy leereszkedett nagyon a pocakom, ès fèl 12 kor jött az első fájás ...
2016. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erősödtek a jóslók és hihetetlen nyugalom szállt meg :)

ja...és elkezdtem mosni, pakolni, mintha az életem múlna rajta...még aznap du. megszültem :)

2016. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!