Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdekelne hogy mi a szülés/vaj...

Érdekelne hogy mi a szülés/vajudás megindulásának rendes sorrendje? Vagy mindenkinél más? Jóslófájások, nyákdugó, fájások, magzatviz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy tankönyvi sorrend de ez mindenkinél más.Nálam se jósló se semmi nem volt,elfolyt a magzatvíz.

Másnál nyákdugó megy el akár 2 héttel elötte vagy/és jóslók vannak,de mondjuk a burok nem reped meg.

2010. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más :)

Nekem nem volt jóslóm.

Végig zárt voltam, majd elment a nyákdugó, jöttek egyből a fájások (5 percesek), aztán burkot repesztettek a kórházban,ettől elment a magzatvíz, aztán még fájások, aztán megszültem.

2010. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok:)!
2010. ápr. 1. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más. Nekem mindkettőnél elment a nyákdugóm , rá 2 hétre fájásokkal kezdődött a szülés, a vizem egyiknél sem folyt el, repesztettek mindkétszer. Jóslóm az elsővel 32. héttől volt, a másodikkal szinte nem is volt egyáltalán, csak keményedésem.
2010. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más, szintén. :-)


Nekem nem voltak jóslóim. Aztán elment a víz, de nem jöttek a fájások sem. Legalábbis nem erősebbek egy nagyon enyhe, mensziszerű fűjdalomnál, és ráadásul rendszertelenül. A magzatvíz közben folyamatosan szivárgott tovább egy kis vérrel keverve, ami talán a nyákdugó lehetett, meg a méhszáj tágulásából eredt (1 nap alatt 1 ujjnyit tágultam).


Végül oxitocinnal indítottak nálam fájásokat. Azonnal 3 perces 10-as erősségűek lettek.

2010. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!