Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idő alatt született...

Mennyi idő alatt született meg a második babád? Akkor is elfolyt a magzatvíz? Akkor is távozik a nyákdugó? Van, hogy csak egyből 5 perces fájások jönnek, ezt megelőzően semmi jele a szülés megindulásának?

Figyelt kérdés
Tegnap óta megy a hasam, időnként jósló fájásaim vannak, de ezek még nem rendszeresek. 37. hetes km. Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 13. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első babámnál se folyt el a magzatvíz magától, repesztették a burkot.

A másodiknál össze vissza voltak a fájásaim, nem is igazán fájtak akmikor bementem a kórházba (meggyőződésem volt hogy hazaküldenek hogy ez még semmi).

De nem:) burkot repesztettek és onnntól 40 perc múlva megszületett a 4.5 kilós lányunk:))

2010. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ezek szerint szerencséd volt, hogy bementetek a kórházba? Én is attól tartok, hogy ezek a jósló fájások, amiket érzek, talán már a szülés jelei lehetnek, főleg, hogy hasmenésem is van.:( Anyukám azt mesélte hogy annak idején én is jósló fájásokkal jeleztem, hogy ki akarok jönni, és Ő is csak a biztonság kedvéért ment be a kórházba...:)
2010. aug. 13. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Josló vagy már az igazi fájások jöttek? Front van be indulnak a szülések.
2010. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

én tegnap előtt mentem be a khba,betöltött 37hetesen már a 38dik végén ..egy hete voltak jóslóim,5percesek voltak aznap reggel mikor bementünk.

Közölték ,nem vagyok csak szűk egy ujjnyira nyitva,a méhnyak még nem rövidült,nem érett még a szülésre.Nst nem mutatott nagy fájásokat..mondták ha görnyedve megyek be akkor menjek...szval haza jöttem ,megnyugodtam mára már egész kevés jóslóm volt.De napi 2szer megyek én is wcre ettől függetlenül.Anyum szerint ez annak is lehet a jele...38hkm

2010. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!