Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Margit kórházban...

A Szent Margit kórházban Budapesten van e lehetőség megválasztani a szülés módját?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallottam,hogy ma már megválasztható a szülés módja.Dr. Pálffy Imrénél szült valaki mostanában? Tudja valaki,hogy mit szól , ha a kismama azzal a kérdéssel áll elő,hogy csaszarral szeretné szülni?Tehát van lehetőség tervezett császárra?

2016. márc. 3. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Margitban szültem, és csak akkor van mód tervezett császárra, ha van fogadott orvosod, akivel lepapírozod a dolgot előre. Mikor én mentem szülni, akkor pont ez volt, miszerint egy anyuka, akinek az előbbi vizsgálatok alapján "rosszul sikerült az egyik eredmény", "sürgősen megcsászározzák". Gyakorlatilag az anyuka ott ült és boldogan vigyorgott, mindenki értette a célzásokat, hogy a "negatív eredmények" nem véletlenek. Dr. Pálffyt viszont nem ajánlom, én egyszer hozzá keveredtem be az első vizsgálataimnál és olyan durva volt, hogy nekem még sosem fájt annyira nőgyógyászati vizsgálat. Balogh doktornőnél szültem, én pl. őt merem ajánlani, de mivel nekem természetes szülésem volt, nem tudom, hogy kezeli a tervezett császár kérdését. Ezt az orvosoddal kell lefixálnod.
2016. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Én Palffyhoz járok már egy ideje,de nem tapasztaltam durvasagot. Mindenesetre megkérdezem tőle,hogy mit szól a dologhoz.
2016. márc. 3. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!