Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mellerzekenyseg (inkabb...

Lara1214 kérdése:

Mellerzekenyseg (inkabb fajdalom) hasmenes gyenge alhasi fajdalom szedules lehetnek jelek hogy hamarossan babazok? 38+1 a derekam is faj enyhen.

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül a hasmenés lehet jele, sok kismama azt mondja hasmenés után hamar beindult a szülés, nekem mondjuk elmaradt a hasmenés de nekem elég durva székrekedésem volt. A derékfájdalom is lehet jele de nekem időnként volt így nekem nem számított annak. A többit nem tapasztaltam és nem is tudok róla, hogy szülés jele lenne de sose tudni.
2016. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Ja alhasi fájdalom ha periódikus akkor igen, ha folyamatos akkor nem feltétlen bár ahogy helyezkedik a magzat nyomhat ezt-azt bent.
2016. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván benne van a pakliban a szülés is, de a hányinger, alhasi fájdalom, hasmenés éppen ugyanúgy utalhat arra, hogy benyeltél egy hányós-hasmenéses vírust.

A mellérzékenység, derékfájdalom meg eleve velejárója magának a terhességnek.

Szóval az is lehet, hogy szülés lesz, de az is lehet, hogy majd csak 2 hét múlva.

Én erre nem alapoznék semmit!:)

Mindenesetre bárhogy is lesz, könnyű szülést és jó egészséget kívánok!:)

2016. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Epp most voltam wc-n.felkeltem erre kicsorgott belolem sugarba valami.magzatviz lehetett.kizbe nyalkas valadek van a huvelyembe.
2016. márc. 3. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!