Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lejárt szavatosságú teszt...

Lejárt szavatosságú teszt mennyire megbízható? Lehetek terhes attól, hogy a teszt negatív volt, mégis a jelek arra utalnak, hogy állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a lejárt szavatosságú tesztek mennyire megbízhatóak? Ugyanis volt egy vetélésem februárban és még arról a terhességről maradt meg nekem tesztem, ami most láttam, hogy már 5 hónapja lejárt. Reggel megcsináltam ezt a tesztet és nem igazán láttunk rajta 2. csíkot. Viszont hétfőn kellett volna megjönnie és most csütörtök van, de semmi. A hasam néha görcsölget kissé, de nem menstruálok. Holott nekem teljesen rendszeres a ciklusom és egy napnál többet soha nem késett még. Emellett kedden észrevettem, hogy érzékenyebbek a melleim (ha hozzáért valami, illetve ha a kabát alá jól felöltöztem akkor nyomta a kabi és fájt), azonban a mellérzékenységem még erősebb lett mára és már ha leveszem a melltartómat is érzem, hogy fájnak. Kérdésem az lenne, hogy szerintetek lehetek-e terhes? A teszt volt rossz, mert lejárt, esetleg túl korán teszteltem (4 napja késik)? Vagy hihetek a tesztnek?

2015. nov. 19. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne higyj :) Lebomolhatott mar a teszt anyag 5 honapja lejart...nem bizti hogy ugy reagal mint amelyik teszt meg pl egy evig jo :) Ennyi kesesnel napkozben is megismetelheted! Majd ird meg mi lett :)
2015. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne használj lejárt tesztet.

Indúlj vegyél újat. Párszáz forintot ne sajnáljunk már rá.....

2015. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elméletben ha a kontrollcsík megjelent, akkor jól működik,

de azért a helyedben vennék egy újat.

2015. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Mindenképp akartam venni új tesztet, de majd csak este tudom megvenni, addig pedig megöl a kíváncsiság :D :D Azért ha megveszem a tesztet várok még vele és majd csak holnap reggel fogom megcsinálni, de mindenképp írok mi lett az eredmény!Köszönöm a sok biztatást :) :)
2015. nov. 19. 11:35
 5/8 whitelady1 ***** válasza:
Nem megbizható a lejárt teszt! Drukkolok
2015. nov. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem bírtam ki és megcsináltam ma a tesztet. Az elején a férjem nem látott semmit,én mintha-mintha láttam volna egy halvány csíkot....aztán fél óra elteltével már mindkettőnk számára látható,de tényleg nagyon-nagyon halvány csík látszódott. Úgyhogy hétfőn csinálok újra egyet,akkor már kellene mutatnia valamit. Előző terhességemnél is egy hetes késés után mutatta csak ki de akkor is csak halványan ,úgxhogy reménykedem 😊 Bár a teszt elvileg nem értékelhető 10 perc után 😯Hétfőn írok 😊 Addig is szép hétvégét mindenkinek!!
2015. nov. 19. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez remek :) Kivanom,hogy baba legyen.De miert nem csinalsz holnap is egyet? En tuti nem birnam ki hetfoig :D
2015. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! 😊😊😊 Legszívesebben már holnap csinálnék,de nem lenne túl sok értelme,hétfőig pedig már remélhetőleg látható eredményünk lesz 😊 főleg,h előző terhességemet is akkor mutatta ki,így van valami különös abban,h a menzi kimaradását követő 7. napon teszteljek 😊
2015. nov. 19. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!