Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 kismama miért kerülhet be a...

1 kismama miért kerülhet be a kórházba, szülés előtt pár nappal vagy 1-2 héttel?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
hát pl ha részleges lepényleválás van, folyamatos kontroll kell mert ha leválik teljesen a lepény azonnal ki kell venni a babát. Vagy ha szivárog a magzatvíz, gondolom akkor is befektetik.
2016. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem felment nagyon a vérnyomásom, ezért kellett bent maradnom.

Egyik szobatársamnak a cukra volt kiuróan magas, őt sem engedték már ki a szülésig, a másik szobatársamnak jóslófájásai voltak neki is maradnia kellett.

2016. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhessegi toxemia, nyilhat a megszaj.
2016. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Magas vérnyomàs miatt pl. Nekem a terhességi cukor miatt kellett volna befeküdnöm a kiírt napon
2016. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért akartak befektetni, mert túl kicsinek ítélték meg a babát, méhen belüli retardációt gyanítottak.
2016. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Méhlepény elhasználódott, elöregedett már és nem biztos, hogy kellően táplálja a babát. Folyamatosan figyelni kell.
2016. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Ezer oka lehet.
2016. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy itt kérdezem. De ha befektetnek valakit, tényleg folyamatos az orvosi ellenőrzés? Milyen vizsgálatokat végeznek el ilyen esetekben a kismamákon? (Voltam már más okból kórházban "megfigyelésen", de a látogatókon kívül nem figyelt meg más, ezért kérdezem.)
2016. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem magas vérnyomás miatt akartak befektetni a 38. héten, de aztán inkább megcsászároztak, mert nem sikerült levinni.
2016. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi még csak tervezzük a tesót. Az első terhességemmel nem volt semmi gond. Eszembe szokott jutni, ha a másodikkal befektetnek, mi lesz a naggyal?? :( Persze, van apa, nagyi, de nem ugyanaz.
2016. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!