Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek lehet vagy illik...

Szerintetek lehet vagy illik más orvoshoz visszamenni a hat hetes kontrollra, mint ahhoz, aki a fogadott dokim volt?

Figyelt kérdés

A dokim elfelejtette a varratszedésemet, egyszerűen nem jött be dolgozni...egy kedves ügyeletes orvos szedte ki a varrataim (a kórháznak van ambuláns és állandóan nyitva levő klinikai része is).


A dokim egyébként nagyon profi, csak ezt az ünnepet most benézte, de mégiscsak magánkórházról van szó, és kicsit más szolgáltatást vártam volna el tőle.


Szerintetek a 6 hetesre bejelentkeznék máshoz kontrollra? A Klinikával egyébként elégedett vagyok, ezért néznék ott egy másik orvost.


Vagy ti lenyelnétek a békát és inkább a fogadott doki?



2016. márc. 14. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy elfelejtette. Egy varratszedés miatt miért menne be valaki? Ezért lecserélni?
2016. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1: elfelejtette, mondta a recepciós hölgy. hozzá volt időpontom konkrétan.:) csak nem számolt vele, hogy nem dolgozik aznap, csak rámondta a hazamenetelkor, hogy akkor egy hét múlva...
2016. márc. 14. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Én keresnék másik dokit, mert gondolom kifizetted a zsebpênzét és a varratszedés azért igencsak benne van az àrban. ( nekem a 6 hetes kontrolért sem kért a doki pénzt). Ha màr fogadott doki akkor az a minimum hogy ő végzi ezeket...
2016. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Állami kórházban szültem ugyan, de fogadott orvossal és előre jelezte, hogy bár nem dolgozik a varratszedésem napján, de természetesen bejön kiszedni, csak ne kora reggel várjam.

Nem óriási dolog ez, de nekem sem esne jól és valószínűleg keresnék másik orvost.

2016. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3: nem konkrétan neki fizettem, hanem rendes számlás módon működött a szülés és a terhesgondozás is, de nyilván van valami "elosztás" a doki között betegek alapján.
2016. márc. 14. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a doki kiváló, profi munkát végzett végig, akkor eszembe nem jutna egy ilyen miatt lecserélni....
2016. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én máshoz mentem vissza 6 hetes kontrollra, mert nem voltam elégedett a fogadott orvosommal. Nincs ebben semmi extra.
2016. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!