Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A császármetszésem ragasztott...

A császármetszésem ragasztott lehet, vagy varrhatták Kecskeméten?

Figyelt kérdés
Alig látszott valami a 4. napon. Csak kíváncsiságból kérdem, mert hallottam, hogy a vágást valahol összeragasztják és nem varrják.
2016. márc. 23. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt varratszedés?
2016. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint nálunk még nincs ragasztás, de lehet, h tévedek. Itthon én még nem hallottam.
2016. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, viszont valamit a seb végén lecsippentettek az utolsó napon.
2016. márc. 23. 11:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor biztos felszívódó varrat volt. Pesten egyik ismerősömnek ragasztották.
2016. márc. 23. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
gyerekem fejét ragasztották, azt nem lehet nem felismerni. egyrészt 1 hétig nem érhette víz a ragasztót, másrészt 1 hét után le kellett volna szedni, de képtelenség volt :D még 3 hét múlva is tiszta ragasztó volt a seb körül (olyan mint a pillanatragasztó, átlátszó, de tényleg jól ráragad)
2016. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
# 3: Nekem is ennyi volt a varratszedés és nagyon szép volt a hegem, draincső sem kellett. Varrva volt.
2016. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Intracutan szokták varrni a bőrt. Ha szépen van megcsinálva, alig látszik. Ha a végéről levágtak valamit, akkor biztosan varrva volt. Csak mivel a bőrben megy a fonal, nem látszik ki sehol.
2016. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!