Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Férjemmel tervezzük a 3....

Férjemmel tervezzük a 3. babánkat, ez lesz a 3. császármetszésem és nagyon félek hogy valami rossz fog történni velünk, és akkor ki neveli fel a gyerekeket?

Figyelt kérdés
valaki még félt ennyire? Nagyon szeretnénk, ez ami visszatart eddig.
2013. dec. 17. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Két anyukát is ismerek, akik fejenként 5-öt szültek császárral. Mindenki jól van. :)

Ja és még egyet, aki négyet, de neki is mondta a dokija, hogy ha szeretne ötödiket, akkor mehet az is.

Ha az orvosod azt mondja, mehet, akkor miért ne?

2013. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond,mert az számít.
2013. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Orvos azt, hogy egészséges terhesség lenne, a császár meg mivel műtét mindig van rizikó.
2013. dec. 17. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk már megszületett a 3. babánk, mindegyikük császárral. Sőt! időközben volt 1 méhműtétem is, amikor szintén a császár vonalában vágtak. Mindez pontosan 5 éven belül.

Én is nagyon féltem, hogy történik velem valami, de erősebb volt a vágy még 1 gyerek után. Az viszont biztos, hogy itt a vége, többet nem reckírozok. Az utolsó terhességem nagyon problémás volt, a kicsi koraszülött lett, én pedig nehezen épültem fel. Soha többet!!!

2013. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 császárom volt. Nem volt semmi gond. A 2. és a 3. baba között kicsit több mint 1 év a korkülönbség, szóval nem telt el sok idő, de nem volt gond. Nem tervezünk többet, de az orvos azt mondta, ha szeretnénk lehetne még babánk, a hegek jól bírják a kiképzlst. A műtét rizikó, de ha egészséges vagy, a terhességgel nincs gond akkor nem valószínű hogy baj lesz.
2013. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
még annyi, hogy a 3. után volt a leggyorsabb a felépülés, másnap már én láttam el a babámat 0-24-ig.
2013. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!