Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés közben jelentke...

Császármetszés közben jelentkező hirtelen hányingert és szédülést mi okozza?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Leesik a vércukrod.
2016. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia! Én hánytam picit. Az érzéstelenítő okozza, amit adnak császár előtt. No meg, lehet nem kellett volna szülés előtti délután kólát innni. :)

Furcsa mód az érzéstelítőtől még napokig fájhat a fejed, én azt olvastam.

2016. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hányingerem. Mikor szóltam, gyorsan belém nyomtak valamit és elmúlt
2016. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hányingerem, az anesztes egyből adta a férjemnek az oxigént, hogy akkor van egy kis feladata.:) és tartotta felém a maszkot, egyből sokkal jobb lett. Az érzéstelenítő mellékhatása meg nekem kicsit pániktünetem is volt.
2016. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A gerinc megszúrása.
2016. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
A vérnyomás esik le az érzéstelenítő mellékhatásaként. Én is rosszul lettem, szóltam, gyorsan nyomott valamit az anesztes a branülbe, amitől villámgyorsan elmúlt.
2016. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem már toltak ki a műtőből, amikor hányingerem lett. Szóltam, és azt felelte az anesztes, hogy azért van, mert leesett a vérnyomásom. 1-2 perc alatt el is múlt.
2016. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az érzéstelenítő mellékhatása, én is rosszul lettem, de nem ijedtem meg, mert az aneszteziológus előre felkészített, hogy mire számíthatok és mivel fogják "kezelni", és még csak szólnom sem kellett, hogy rosszul vagyok, mert a monitoron látták a helyzetet és már kaptam is a gyógyszert.
2016. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az első császárnál én is hánytam! A másodiknál már nem! Amúgy az érzéstelenítő mellékhatása!
2016. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sadykowich ***** válasza:
Kinél? A dokinál? ;-)
2016. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!