Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baj lehet vagy ez már a...

Baj lehet vagy ez már a menzeszem? Más is volt így?

Figyelt kérdés
5 és fél hete szültem.Pár napja befejeződött a tisztulás.Tegnap enyhén elkezdett fájni a pocim(mensi szerü fájdalom)és ma elkezdtem vérezni de nem nagyon.Picit megijedtem.Szoptatok.Lehet ez a menstuációm ilyen korán vagy gond lehet?
2010. ápr. 4. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha alvadt vér darabok is ürülnek akkor van gond. de lehet ez még a tisztulás.
2010. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én így voltam, és a mensim volt.Rövid idő alatt be is állt.
2010. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vannak alvadt vér darabkák is és a vérzésem is olyan jó erős menstuációs vérzéshez hasónlít.Nagyon aggaszt.Reméllem nem lesz gond.Kedden tudok dr-hoz menni.
2010. ápr. 4. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után már 6 hétre (a 6 hetes orvosi vizsgálat utáni napon) jött meg a mensim úgy, hogy szoptattam.

Azért a saját megnyugtatásod miatt menj el dokihoz, úgyis már aktuális a 6 hetes vizsgálat is!

Remélem minden lesz és nagyobb az ijedtség, mint a valódi baj!

2010. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül is tegnap be mentem a korházba.Kaptam vérzés csillapítót és méhösszehúzót.Azt mondta a doki ez valószínű a mensim.Jövő héten azért megyek egy uh-ra.
2010. ápr. 5. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!