Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elment a nyakdugo, eros...

Elment a nyakdugo, eros hatfajas gerincfajas, alig birok jarni, kemenyedik a hasam. Mennyi idom lehet meg?

Figyelt kérdés
Ma lesz ket napja h elment a nyakdugo,holnap kezdem a 30.hetet ,elkezdtem nyilni . Mennyi idom lehet meg??alig birok jarni mert minden lepes utan ugy erzem h kiszakad a mehem vagy kipottyan a gyerek.amikor fekszek meg akkor sem sokkal jobb
2016. márc. 30. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hívd fel a kórházat ahová jársz és ott mondd el a tüneteidet, és kérdezd meg mire számíts. Így látatlanban semmit nem lehet mondani.
2016. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Egyébként én 3 nappal azután szültem, hogy elment a nyákdugó, de én a 39. héten voltam. A nyákdugó amúgy újratermelődhet, így önmagában nem jelent semmit. 30. héten még koraszülés lenne, mindenképpen a kezelőorvosoddal beszéld meg, ha gyanúd van rá, hogy megindult a szülés.
2016. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Holnap megyek kontrolra. Elso gyermekemmel mas volt minden azert erdekel h most mi is van. Elsi csaszar volt es nem nyiltam egyaltalan most meg mar nyilok es nehezebben is viselem
2016. márc. 30. 16:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én a 29. hét utolsó napján biztos nem lennék úgy vele, hogy holnap megyek orvoshoz, ha ilyen tüneteim lennének. Max. bemegyek és hülyének néznek, ez a legrosszabb, ami történhet, hogy nem is megindult szülésről van szó, de ha igen, akkor még hátha bent tudják tartani!
2016. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább sürgősen ügyelet kéne, ha eddig nem mentél, hogy legalább tüdőérlelőt adjanak. Vagy visszatartsák a babát, ha még van esély.
2016. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Holnap ??
2016. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Annyira vissza kell fognom magam, hogy ne írjam le, amit gondolok rólad...


Menj be azonnal a kórházba! De előtte áruld már el, hogy miért az internetre írogatsz ahelyett, hogy a gyereked életét mentenéd?

2016. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Remélem jól alakult minden...
2016. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Minden rendben ?
2016. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben azonnal kórház,nem pár óra múlva nem holnap,azonnal.
2016. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!