Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt a szex a párotokna...

Milyen volt a szex a párotoknak a 6 hét letelte után?

Figyelt kérdés
Szülés után miután letelt a 6 hét a férjetek/ élettársatoknak stb. Milyen volt a szex? Átlagosan viselkedett? Jobban kívánt, esetleg kevésbé? Óvatosabb volt? Eltudta magát eléggé engedni?
2016. ápr. 2. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Mi a 6 hét alatt is foglalkoztunk egymással, behatolás nélkül (mindkét fél örömére), így nem volt annyira kiéhezve egyikünk sem. De azért...óvszerrel kellett védekeznünk, mert a kontrollig még nem jött meg a menzeszem, hogy a hüvelygyűrűt fel lehetett volna tenni (nem szoptatok, így használhatok azt is).


Óvszerrel szerintem 18 éves korom óta nem védekeztem, dehát ilyen az élet.:)


Jó volt mindkettőnknek, el tudtuk magunkat engedni. Nekem (nő) ugyanolyan volt, mint a szülés előtt, császárral szültem, és rendesen ment minden, ahogy régen. Hiányzott már, mi terhességben is együtt voltunk naponta, még a szülés előtti napon is, így szokatlan volt ez a sok hétnyi böjt. De nem ment nehézkesen vagy ilyesmi.

2016. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hiába kényeztettem, nagyon vágyott már a hagyományos formára is (velem együtt). Beszéltünk előtte arról, hogy nekem esetleg fájhat, ezért óvatosan kezdtünk neki, de már az első együttlét ugyanolyan jó volt, mint szülés előtt bármikor és utána elmondta, hogy semmi változást nem tapasztalt altájon. :)
2016. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Óvatosan álltunk neki, mert fogalmam se volt, hogy fájni fog-e. A kontrollon ő is ott volt, tisztában volt vele, hogy mire kell figyelni. Ráadásul nekem a hüvelyfalam végigrepedt, jobban sérültem, mint az átlag.

De nem fájt, úgyhogy jeleztem, hogy nem muszáj óvatoskodni.

A hüvelyem akkor még tágabb volt, de pár hónap után visszaállt a régi formájára.

2016. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kb. 6 honapig fájtak a hegek, sebek..nekem kellett vagy 10 honap mire el tudtam magam engedni és nem mindig az villant be, amikor szétszakadtam. de az elso honapokban bizony potyogtak a konnyeim.
2016. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon élveztük. Nekem kicsit fájt mert eléggé szűk lettem odalent.:) párom legnagyobb örömére ;)
2016. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elso 3 honapban gondolni se tudtunk ra,utana jott meg akedvunk es olyan volt mint elotte:)
2016. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen volt? GYORS :) Egyébként a férjem egy kicsit òvatosabb volt a szokottnàl, nagyon vigyàzott.
2016. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ti (nagyreszt) mazlistak vagytok akkor :), nekem mindket szules utan fajt nagyon, aztan amikor nem fajt akkor sem volt igazan jo. Nem mondom, hogy rossz volt, inkabb mintha a sava-borsa tunt volna el. Az elso gyerekemnel magamban teljesen ketsegbeestem, hogy mar sosem fogom elvezni igazan (volt orgazmusom pedig es megsem volt igazan jo a szex). Aztan amikor ujra elkezdtem menstrualni, visszaallt a hormontermelesem, na onnan mar szuper lett, sot talan jobb is :)

A masodik gyereknel ugyanez volt, azzal a kulonbseggel, hogy lelkileg konnyebben bekkeltem ki a kezdeti idoszakot, mert tudtam, hogy ez csak atmeneti.

A terhessegek alatt egyebkent sosem volt gond, mi is az utolso napokig egyutt voltunk es ugyanolyan surun, mint a terhesseg elott. Nekem a szoptatas kavart be nagyon.

2016. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem abszolut nem fáj. Nagyon kívântuk mâr egymást, nagyon jó volt.
2016. ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!