Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha a párotoknak így tetszik valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok, akkor még nem jártunk úgy igazán a barátnőmmel. Ismerkedtem mással, mondtam hogy ő is ismerkedhet. De ő nem akart ismerkedni. Viszont meg tetszett neki, egy munkatársa. Akivel elmondása szerint, úgy érezte magát mint velem az elején. Szeretet vele beszélgetni, tetszett neki külsőre is. Folyton kérdezte, hogy szerintem tetszett-e ő is neki. Mondtam hogy biztos, ezek alapján. (Annak a srácnak akkor volt barátnője.) Kicsit rosszul eset azért, viszont ha én ismerkedhetek akkor úgy gondoltam, hogy ő is. Mondtam neki, hogy jöjjön vele össze, azt mondta hogy van barátnője és nem szeretne. Valami ilyesmit mondott, ez már közel 1 éve volt, szóval nem tudom így biztosra. Végül kérdeztem, hogy na mi történt. És az mondta meg ismerte, és ugyanolyan szemét mint a többi férfi. Nem értem miért, általánosított. Azóta együtt vagyunk, úgy érzem hogy sokkal de sokkal jobban szeret, mint egy éve és jobban ragaszkodik is. Azóta szerinte, nem tetszik neki más férfi, nem kíván más férfit. (Filmekben ha lát egyet, azok közül szokott neki tetszeni.) Tudom hogy egy éve volt, de mégis most így kicsit érdekel.

2016. jan. 18. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Tetszett neki, de aztán megismerte, és már nem tetszett neki, mert szemétnek találta. Valószínűleg azért általánosított, mert volt már tapasztalata (akár közvetlenül, akár közvetve) hasonló férfival. Például akinek barátnője van és úgy hülyít más csajokat. (Az ilyen férfi mindkét oldalról nézve szemét.) Minden bizonnyal nem rád gondolt ezzel, mert gondolom te nem vagy vele szemét. Azért lehet, hogy mégis így fejezte ki magát, mert Te neki nem egy férfi vagy, akit össze lehet mosni mással, hanem a Szerelme, akit teljesen más kalap alatt kezel. És "azóta nem tetszik neki más férfi, nem kíván más férfit."
2016. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehat most duzzog mert a munkatarsa megdugta es ott hagyta, ezert mar csak te kellesz neki? Hat ez nem valami jo :D
2016. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Nem hinném, hogy meg dugta.:) Nem olyan nő, nem az a fajta.:) Nem adja magát olyan könnyen, keményen meg kell küzdeni érte. És a kemény idő alatt, nem napokat, heteket értek. Meg a múltját tekintve is már csak a lelki, sérelmek miatt sem adná magát oda senkinek sem. Nekem is rengetek idő kellet. Pedig én aztán, max 1-2 nap alatt ágyba szoktam vinni a nőket. Nála kicsit több kellet mint egy év. De ha annyira, kíváncsi vagy évekig zaklatták szexuálisan. Nehezen bízik meg egy férfiban.
2016. jan. 18. 22:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és azt mondta, csak jól esne ha tetszene a srácnak. (Gondolom a kevés önbizalma miatt, esne jól neki.)
2016. jan. 18. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes Beled.
2016. jan. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!