Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szolnoki Hetényi Géza...

A szolnoki Hetényi Géza Korház szülészetéről kinek mi a véleménye? Orvosok?

Figyelt kérdés
38.hetes vagyok ès itt fogok szüli. Szeretnèm tudni mire számítsak. Fogadott orvosom nincs,ezèrt èrdekelnènek az orvosok is. A válaszokat előre köszönöm! :)

#Szolnok.hetènyi.gèza.korház.vèlemènyek.orvosok
2016. ápr. 5. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A nővérem nemrég szült ott. Fogadott orvosa volt, a csecsemősek mufurcak voltak vele, azt mesélte, pedig ő kedves csaj.:) Csótányok és más bogarak elég sokan voltak benn, de ez a szülészeteken gyakori más kórházban is.


Amíg benn volt 3 napig, nem volt meleg víz a zuhanyzóban egyáltalán és ellopták a papucsát is. A szomszéd szobában meg az egyik szült nőhöz 0-24 bejárt a "családja" khm, ha érted...és a nővérek üvöltözte tudták csak kitenni a csapatot minden egyes nap, ez zavarta a tesómat.


Az anesztes által beadott érzéstelenítője nem hatott, a császáron hirtelen altatni kellett, és napokig fájt neki a szúrás helye, de lehet csak szerencsétlen volt.


De a dokijával elégedett volt, megint szülne nála, azt mondta.:)

2016. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia. És ki volt a dokija? Privibe is jöhet. Én júniusban fogok ott szülni.
2016. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jakab
2016. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es,testvéred már az új épületben szült? Ott is vannak bogarak? :o Én Úri-Szabó Károlynál akarok szülni,nála szültem a két nagyobb gyermekemet is,igaz már jó régen. Múlt héten voltam nála és kértem meg,hogy ezt a terhességem is ő vigye innentől.

18 hetes kismama

2016. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!