Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Jahn Ferenc délpesti kórházb...

Lőte Vivien Kitti kérdése:

A Jahn Ferenc délpesti kórházba fogok szülni nemsokára. Sajnos nincs fogadott orvosom. Mienek az orvosok, szülésznők? Mit vigyek magammal a szülésre? Apás szülés lehetséges? Ha igen kinél kell intézni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de szerintem a kérdéseid egy részét megtudhatod a kórháztól is:

[link]

[link]

2016. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod nagypn hasznos volt erről nem tudtunk.
2016. márc. 16. 08:33
 3/4 anonim ***** válasza:

:D hát orvost azt vigyél, mer az ott sincs :D

Mi majdnem 5 éve szültünk ott, mivel oda vitt a mentő, pedig volt fogadott orvosunk az Uzsokiban...

Doki nem volt éjjel csak szülésznő.

Apás szülés volt, bár én inkább nevezném mészárszéknek mint kórháznak.

Semmi steril ruha vagy köpeny, apuka utcai ruhában videózott...

Szerinted? :|

De szerencsére minden rendben volt.

2016. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia. Én is a Délpestiben fogok szülni, de csak fogadott szülésznőm van. Vele végig jártuk a szülőszobákat, amik nagyon szépek. Az apák, csak steril ilyen műtős ruhában voltak és mi se mehettünk be az utcai cipőnkbe.

A szülésznő elmondta, hogy van az apás szüléshez ruha, amit meg kell venni a patikában, mert anélkül nem jöhet be.

A ruhát amúgy mi netről fogjuk megrendelni: [link]


Közösségi oldalon csatlakozz a (Jahn Ferenc kórházban szülö/szültem)csoporthoz és naprakész infókat olvashatsz. :)


Egyébként a szülésznőkről csak jókat olvastam és hallottam ismerősöktől. Sokan ezért orvost nem is fogadnak, mert a szülésznő levezetheti a szülést orvos nélkül. Megbeszélhettük, hogy gátvédelmet szeretnénk-e, elmondta a szülési folyamatot és mondta, hogy többször is bemehetek szülőszoba látogatásra, hogy szokjam kicsit a helyet, mert látta, hogy nagyon félek.

Csak jót tudok mondani.

2016. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!