Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt állok, bármikor...

Szülés előtt állok, bármikor indulhat. Másnál is volt olyan ilyenkor, hogy fáradtnak érezte magát? Mintha beteg lennék, úgy fájnak az ízületeim.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Én olyan kedvtelen voltam. El kellett mennem még megvenni pár dolgot, de nem volt kedvem, csak otthon lustizni. Erre reggel elfolyt a magzatvíz, pedig még volt 3 hetem.
2016. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, a végén én is így voltam. De még egy hetet eltöltött odabent, pedig azt hittem, hogy max 1 nap már csak.
2016. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig már nagyon túllennék rajta...
2016. ápr. 8. 16:53
 4/9 anonim ***** válasza:
A szülés előtti napon egyedül bekocsikáztam nst-re (20 km-re lakunk a várostól, ahol a kórház van), majd elmentünk egy kerti sütögetésre, később pedig még egy kis ágytorna is volt (bízva abban, hogy burkot repesztünk :)), szóval fáradtnak nem éreztem magam, de egész nap rendszertelenül keményedett a hasam és kicsit kényelmetlennek tűnt a létezés, de kánikula volt, amit egyébként is nehezen viselek.
2016. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Faradtnak nem mondanam magam csak idonkent kedvtelennek mivel hosszu ez a varakozas mar... egyik nap mindenem faj, alig tudok jarni, masnap semmi bajom. Mar legalabb egy-ket hete igy megy. 41+3 h km
2016. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En is szules elott allok, faj a torkom, betegnek erzem magam, kene pihenni is, tobb mint egy hete vannak fajos hasosszehuzodasaim. Van amenyik mar tenyleg faj. Nagyon rendszertelenek. Kohogok is, unalmas is, tortenhetne mar valami, szetragtam a nyelvem az unalomban. Faj is rendesen. Pihenjel, nemsokara kell az energia!!! Mikorra vagy kiirva?
2016. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mára voltam, vagyis 8-ra.

Rápihenek a dologra. :)

Kitartást mindenkinek!

2016. ápr. 9. 00:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem malnateat javasoltak. Megittam, s egy ora mulva indultunk a korhazba. Rogton beindultak a fajasok. Szoval en hiszek benne, persze lehet hogy semmi koze hozza.
2016. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát én azt is iszom 36. hét óta, mégis semmi. :(
2016. ápr. 10. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!