Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit teszel ha nagyon faradtnak...

Mit teszel ha nagyon faradtnak erzed magad, es beteg is vagy de a gyereket nem tudod odaadni senkinek, hogy vigyazzon ra, hogy te kikurald magad esetleg kipihend magad?

Figyelt kérdés

11 honapos a babam annyira beteg es gyenge vagyok,hogy alig van erom,de a gyerek mellett nem lehet lefekudni.mit csinaljak,hogy ne legyek ennyire erotlen es faradt?ha valaki tud valami jo modszert kerlek segitsetek!

ja az apukaja reggeltol-estig dolgozik


2010. nov. 12. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

szedj c vitamint! multit ne, mert az a baciknak öröm:)

sok sok folyadék!

jön a hétvége, apuka segítsen. Vagy vegyen ki 1 nap szabit.

Én többször voltam beteg, mint a gyerekek. Az adott erőt, hogy csak én tudom őket ellátni, össze kellett szednem minden erőmet! Többször megmostam az arcom, hogy "észnél" legyek, ne aludjak, ne essek össze.

2010. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyekszem lekötni őt úgy, hogy minél kevesebbet kelljen megmozdulnom. Ilyenkor sok mindent a kezem ügyébe készítek, hogy kitartson. Ha ez kevés, akkor sírok és nagyon de nagyon sajnálom magam. Eddig mindig túléltem valahogy, de nagyon kimerítő tud lenni. Kitartás!
2010. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó módszer nincsen sajnos. Én is sírok, amikor már nem látom a kiutat, a megoldást. Érdekes módon, olyankor mindig "rendesen" viselkedik a babám. Nem hisztizik a semmiért, el van magában. A délutáni alvásnál aludj te is vele, vegyél be láz-és fájdalomcsillapítót, az helyre hoz valamennyire. És igen is kérd meg apát, hogy vegyen ki szabit. Jobbulást.
2010. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

próbáld minnél előbb ágybadugni

neked: forrófürdő mézes tea, gyógyszer és irány az ágy!!

2010. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!