Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után pár...

Császármetszés után pár héttel milyen nagyon enyhe hasizom gyakorlatokat lehet végezni?

Figyelt kérdés
4 hete szültem császárral. Nagyon zavar, hogy maradt egy kis hasam, és szeretnék valamit kezdeni vele. Mielőtt még megköveznének, nem hasprésre gondolok, hanem valami tényleg nagyon laza kis gyakorlatra, pl. has behúz, kienged.. ilyesmikre.
2016. ápr. 15. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Várj vele szerintem. Nem csak külső heged van, hanem belső is. Ne kockáztass, hidd el, később is le fog menni a pocakod, és ne szégyelld, nem mindenki topmodell szülés után 1 hónappal :D
2016. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Fél évig abszolút tilos terhelni, nekem ezt mondta a nődokim. És logikusnak is tűnik, hogy miután összekuszálták az izmokat, kicsit hagyni kell regenerálni.
2016. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
*regenerálódni
2016. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A 6 hetes kontroll után lehet hasazni, ha ott mindent rendben találnak.
2016. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb amit tehetsz az a gyors séta szerintem. Mivel helyi fogyás úgy sincs, és a séta (mint a futás) mindenhol megmozgat, és ha jól csinálod el is fáradsz. Fél év után (én úgy tudom) már lehet kifejezetten hasra való gyakorlatokat is csinálni.
2016. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Séta!sok!én 6 hete szültem, jövő héttől már úszom, eddig sokat sétáltunk már, egy hetesen is. Nagyon beválik!:) najó, még kövér vagyok, de már nem annyira:D
2016. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a 6 hetes kontrollt! És ha a doki azt mondja lehet, csak akkor kezdj bele hasizom gyakorlatokba.... Addig marad a séta!
2016. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
SEMMIT. Műtét után hatalmas felelőtlenség bármit is csinálni az orvos megkérdezése nélkül. Ő műtött, ő tudja, hogy milyen állapotban vannak a szöveteid, milyen a kórelőzményed. TŐLE kérdezd meg, ne egy laikus fórumon.
2016. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 8-assal. Az orvosd kérdezd meg! Egyébként meg a szülés már csak ilyen, egyáltalán nem extra hogy utána 4 azaz 4 héttel még van hasad. Mit vártál? Vissza kell húzódnia a méhednek, visszarendeződni az izomzatnak, a bőrnek, mindennek. Adj időt a szervezetednek! És várd meg a kontrollt minden gyakorlattal.
2016. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 8 héttel a császár után kezdtem el járni trx-re. Előtte nem voltam egy nagy sportember, az elején kicsit nehezen mentek a hasas gyakorlatok, erőtlen volt a hasizmom, de nagyon hamar belejött, kb három hét alatt. Nem óvatoskodtam, szerintem érzi az ember hogy mennyit bír, nem is volt semmi problémám azóta sem.
2016. máj. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!