Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után edzenem kellene...

Császár után edzenem kellene a hasizmomat?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy császár után ezt javasolják...de ez feltétlen kell? Ha pl. megerőltetem, akkor pont ellenkező hatást érhetek el vele, nem?

Tervezünk még babát, de nem akarom, hogy szétnyíljon a hegem...se a méh, se a külső heg.

Még sosem hallottam egy császárostól sem, hogy következ terhessége előtt edzette volna a hasizmát.

Amúgy minden császárnál vágnak hasizmot is? Mert mondta olvastam volna már olyanról, hogy van, amelyik kórházban / orvosnál csak széthúzzák a hasizmot, de nem vágják.

Ha nem volt fogadott orvosom, akkor honnan tudhatom meg, hogy az én hasizmomat átvágták-e vagy sem? Hívjam fel a kórházat, ahol szültem, hogy ott császár esetében mi a protokoll, vagy mi?



2016. ápr. 13. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, hívd fel őket, kérdezd meg azt, aki műtött, de szerintem nem vágják, az enyémet legalábbis nem vágták, és olyan ismerőseimét se, akik mostanában szültek.

Egyébként edzem, lehet is, csak nem mindegy milyen hasizomgyakorlatokat csinálsz, de gyógytornász tud javaslatot adni, vagy egy jó edző (csak úgy magadtól ne kezdj bele, mert tényleg tehetsz rosszat)!

Ezeket ajánlom császár után:

[link]

[link]

2016. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 acelsziv ***** válasza:
100%
Nem vágják, csak félretolják a hasizmot. De a tornával kapcsolatban kérdezd meg a dokit, mert az erőltetéstől nehogy szétnyíljon a seb.
2016. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kimondottan felülést és haránt hasizom gyakorlatokat nem javasolnak a császár után 1 évig (az én dokim legalább is ezt vallja) de hasprést pl nyugodtan elkezdheted, fokozatosan és lassan. Egyébként nem vágják csak széthúzzák de attól még megnyúlnak, lehet rajtuk feszesíteni meg hát szüléstől független sem lenne baj ha az emberek olykor olykor lenyomnának pár hasprést :)
2016. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!