Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor jött meg a menzeszetek...

Mikor jött meg a menzeszetek szülés után? Szoptattatok vagy nem?

Figyelt kérdés

5,5 hete szültem, még mindig semmi. A gyermekágyi vérzésem 2,5 héttel a császárom után teljesen elmúlt (amúgy sem volt túl erős).


Szedtem Bromocriptint 2 hétig, a szülés napjától (tejapasztó, vagyis nem szoptatok). Vajon a hormongyógyszer miatt nem jön meg?



2016. ápr. 16. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem 8 héttel jött meg szülés után. Tejem sose volt sok, az a kevés is elapadt kb a babám 3-4 hetes korában. Szóval nem szoptattam.

Majd megjön.. Úgy olvastam leggyakrabban (szoptatás nélkül) 6-8 héttel szokott szülés után. Azért idő mire visszaáll a hormonális rendszer.

2016. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem szoptattam, 8 héttel utána jött meg. De én hat hétig folyamatosan, erősen véreztem komplikált szülés miatt.
2016. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

7 hétig véreztem, majd egy hét múlva meg is jött.

Kizárólagosan szoptattam.

2016. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Császármetszéssel született meg a kisfiam, jó 5 hétig véreztem szülés után, szeptember végén szültem, novemberben már menstruáltam. Sajnos 1,5 hónapig tudtam szoptatni. Tehát tulajdonképpen miután elapadt a tejem, utána nem sokkal már menstruáltam.
2016. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A gyermekágyi vérzésem kb. 5 hétig tartott, szülés után 9 héttel pedig már újra menstruáltam kizárólagos szoptatás mellett.
2016. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csàszàrom volt nekem is. Kb 6 hónapig szoptattam, mikor kezdett apadni a tejem még is jött a mensim, Így még egy pàr hétig ment a szoptatás, aztàn még màr a pucúrnak kellett annyira küzdeni a tejcsiért h el is utasította a cicit :(
2016. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mind2 gyerek után 4 hétre Megjött pedigszoptattam.
2016. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3 hónap után jött meg, 4 hónapig szoptattam
2016. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6 hónappal szülés után jött meg, szoptattam 1,5 éves koráig.

Tudom, hogy nem a kérdéshez tartozik, de miért kellett elapasztani a tejed?

2016. ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A nagyot két és fél hónapig szoptattam, 5 hónapos volt, amikor először megjött, utána meg 8 hónapos, amikor másodszor is. Utána már rendszeres volt (igaz, akkor el is kezdtem fogamzásgátlót szedni, amúgy nem tudom, mennyi idő után állt volna be magától).

A kicsi most két hónapos múlt, szoptatom, még nem jött meg.

2016. ápr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!