Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mivel védekeztetek a...

Ti mivel védekeztetek a szülés után, ha szoptattatok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerrel.
2013. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer..:) ( Az jutott eszembe első körben, hogy kézzel-lábbal..:D :D bocsi, nem bírtam kihagyni..:D)
2013. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerrel.
2013. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerrel.
2013. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első szülés után gyógyszerrel,de nem vált be, második után óvszerrel.
2013. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Óvszer.
2013. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Első szülés után óvszerrel, mert tudtuk, hogy kis korkülönbséggel szeretnénk testvért, 4 hónapja meg is érkezett, azóta gyógyszert szedek ( Azalia) , de sokan teherbe estek állítólag mellette, így ne nevessetek ki, de mellette óvszerrel is védekezünk - legalábbis most még , aztán lehet elmúlik ez a parám... nagyon könnyen teherbe estem mindkét lányommal ( tervezettek voltak, de az első is rögtön sikerült, a pici pedig szoptatás mellett jött össze, a ciklus végén, amikor már elvileg meg kellett volna betegednem ... így most nagyon vigyázunk, mert ha becsúszna a baba el nem vetetném az biztos, viszont a józan eszem tudja , most nem jöhet a baba!
2013. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Mi mindig megszakítással védekeztünk. Nálunk egyrészt bevált, mert mindig csak akkor lettem terhes (eddig legalábbis) amikor akartuk, viszont tény, hogy ez nem egy megbízható módszer, de nem zavar, mert ha becsúszik esetleg még egy babó (3 van) akkor örülni fogunk neki. Nem tervezzük még, csak pár év múlva szeretnénk újabb kisbabát, de ha becsúszik, semmi gond. Ha tényleg fontos, hogy ne ess teherbe újra, akkor leginkább az óvszert ajánlom.
2013. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Óvszerrel. Gyógyszert nem akartam szedni, mert hamarosan szeretnénk kistesót is, és nem vállalom be, hogy összezavarjon mindent, spirál ugyanezért kilőve, egyéb felhelyezhető és bekenhető dolgok nekem macerásak, így ez marad. A megszakítást szintén nem vállaljuk be, ugyanis az első baba ez mellett fogant.
2013. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Óvszerrel.De mivel a ciklusom ugyanolyan rendszertelen lett mint volt ezért a doki javaslatára cerazettet szedtem (míg szedtem egyáltan nem jött meg)
2013. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!