Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak itt olyan anyukák akik...

Vannak itt olyan anyukák akik veszélyeztetett terhes volt a várandóság alatt?

Figyelt kérdés
hányadik hétre szültetek meg és miért voltatok veszélyeztetettek?

2016. ápr. 18. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Én az vagyok,de visszér miatt. Szúrnom kellett magam lányomnál és szerintem most is kell majd,bár még senki nem küldött érsebészhez ezügyben. 15 hetes vagyok,lányomnél 36 vagy 37.héttől kellett. Nem született előbb. 40+2-re

Most is megkaptam a magas kockázatos besorolást a 8.héten már azt hiszem.

2016. ápr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A magas kockázatbesorolás azért nem mindig veszélyeztetettség.

Magasba kockázatúnak számíthatsz már a korod miatt is, vagy ha később jelentkezel először az orvosnál.


(Leiden miatt végig szúrtam magam, de nem voltam veszélyeztetett és végig dolgozhattam)

2016. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első terhességnél nem voltam veszélyeztetett, de aztán 35. héttől kórházba kerültem terhességi epepangás miatt, a 38. héten császár, ami után meg mélyvénás trombózisom lett. A másodiknál így már a papírom szerint veszélyeztetett voltam - erre minden rendben ment :)
2016. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az voltam korâbban s most is.

Vérzés keményedés àllandóan.

Szigorú otthoni pihi.

Nem szültem előbb 40.héten csàszàr volt.

Most is remélem minden rendben lesz.

S veled mi a helyzet kérdező?

2016. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elején ikerterhesség miatt, egyik babát elveszítettük, emiatt később fenyegető vetélés miatt. Sok magnézium és pihenés. 22 héttől keményedés és görcsök miatt, még több magnézium. Most megrövidült méhnyak a 29 hét óta, szigorú fekvés nehogy meginduljon, mert már nagyon nyom a kis buksija. Most vagyunk 34 hetesek. De feküdni már nem tudok...
2016. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
en azert vagyok veszelyeztetett mert amikor mar eloszor mentem nogyogyaszhoz mar 12 hetes voltam..a mehlepeny nem jo helyen volt..ezert meg a nemi elettol is tiltva lettunk.. 27.hettol mar josloim vannak ezert is szigoru pihenes..verszegeny vagyok. es neha magas a vernyomasom is.. cervix:2000 de ez mar a 28.hettol igy van.. most vagyok 35+4 hetes.. holnap kell mennem NST-re..
2016. ápr. 18. 13:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Több ok miatt voltam veszélyeztetett:

Előzetes császár metszés miatt

Terminus módosítás volt

Excesszív nagy magzatnövekedés miatt

Haematóma miatti vérzés miatt

Ismeretlen eredetű vérzés miatt

28 hétre méhszáj 2110

Eredeti terminus szerint 42+4,új terminus szerint 41 hétre született

2016. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első babával megrövidült méhnyak miatt feküdtem a 27.héttől. 37.héten született.

Másodiknál terhességi cukorbetegség miatt voltam veszélyeztetett, 39.héten született.

2016. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!