Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki császár után néhány...

Aki császár után néhány hónappal esett teherbe hogy alakultak a dolgok? Veszélyeztetett terhes volt vagy probléma mentem volt a terhesség? Szülés milyen volt? Sima vagy megint császár?

Figyelt kérdés
Olyan is írhat aki még nem szült meg, de császár után lett terhes.
2009. dec. 29. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm szült így, 5 hónapos baba mellett lett terhes. Veszélyeztetett volt, de mivel otthon volt a nagyobbikkal, nem dolgozott, így csak annyi volt, hogy többet kellett pihennie. Persze, császár lett, általában minimum 2 év különbséggel van esély hüvelyi szülésre, a heg miatt. Egy másik ismerősöm 6 év alatt szült 4-et, mind császárral, a gyors egymásután miatt nem jött sosem szóba a hüvelyi szülés. Mindegyik terhessége normális volt, bár azt hiszem, hivatalból őt is veszélyeztetettnek nyilvánították. Aki hüvelyi szülés után nagyon gyorsan szül, egy éven belül, az is veszélyeztetett, tudtommal. De ez csak kategória. Én is az vagyok most, és ugyanazt csináltam, mint az első két terhességnél, amikor meg nem voltam veszélyeztetett. Én mondjuk simán szültem.
2009. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4-et szült császárral? Az érdekes, lehet szerencséje volt. Amikor én szültem a picimet azt hangoztatták a kórházban, hogy a 3. császár után el is kötik a nőket (ha kérik) mert nem lehet 4. Nem tudom mennyi igaz belőle, orvostól nem hallottam, de tény, hogy volt 2 kismama akiket el kötöttek a 3. császár után.
2010. jan. 1. 00:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit akinek császárral szült,sajnos beteg babája 8 hónaposan meghalt és rögtön teherbe is esett.Terhessége alatt szétnyílt a sebe és meg kellett operálják terhesen.De végül sikerült a második baba egészségesre természetesen császárral és azuttán 2 évre mégegy császárral.
2010. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én hallottam olyat akinek már az első császár után sem ajánlottak terhességet. Nyilván ez egyéni dolog, milyen vastag a hasfal, hogyan gyógyul a seb, milyen betegségei vannak az illetőnek.

Nekem egy évet mondtak mi betartottuk. Nem volt semmi gond, végig hordtam amásodikat probléma nélkül.

2010. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


15:36-os

És sikerült természetes úton megszülnöd a babád?


Mert én 2008.október szültem császárral,és 2009.novemberében bebabásodtam vagy is alig telt el 1 év.A hegem már most láthatóan vastagabb,pedig csak 8 hetes terhes vagyok.Szerintetek mirre számithatók,ez mellett magasvérnyomásal is küzdöm amire gyógyszereket szedem.


Köszönöm 8 hetes km:)

2010. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy éven belül szültem két babát,de természetesen,és nem voltam veszélyeztetett.
2010. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem császár lett a második is, mert ugyan a terhesség során semmi de semmi problémám nem volt, a szülés nem akart összejönni. Egyáltalán nem voltak fájásaim és nem is tágultam, a méhszájam sem volt nyitva csak egy ujjnyira, a babák pedig már oxigénhiányos állapotba kerültek (belekakiltak a magzatvízbe), így az elsőnél még próbálkoztunk burokrepesztéssel, oxitocinnal de se fájásaim nem voltak, se nem tágultam, a második az császár volt ott nem is próbálkoztunk.
2010. jan. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!