Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ér valami hátrány ha nincs...

Ér valami hátrány ha nincs fogadott orvosom szüléskor, hanem az ügyeletes szülészorvosnál szülök? (Uzsokiba tartozunk, augusztus végén, szeptember elején szülök ) 20. hetes kismama

Figyelt kérdés

2016. ápr. 18. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
elvileg nem, max annyi hogy nem igazán fognak foglalkozni veled, max kitolásnál
2016. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem nem ért, de tény hogy az orvos csak a végén volt bent. Volt aki emiatt csak szülésznőt fogadott, hiszen ő van bent veled végig.
2016. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kétszer szültem az Uzsokiban ügyeletesnél. Mindkétszer nagyon jó tapasztalataim voltak, mindenki nagyon kedves, odafigyelő volt. Most várjuk harmadik babánkat, és most sincs fogadott orvosom. Az Uzsokiban nagyon jó a csapat!
2016. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én júliusban fogok, szintén az Uzsokiban, első babám lesz, és mi sem fogadtunk orvost, nagyon pozitív visszajelzéseket olvastam az orvosokról, szülésznőkről.
2016. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ezt jó olvasni. Én augusztus végén , szeptember elején szülök. Az Uzsokiba küldenek ultrangokra is. és láttam már a szülészeti osztályt is, tervezem, hogy a szülőszobákat is megnézem majd. Egyelőre félelmekkel küzdök, de ezeket a félelmeket a szüléstől nekem kell orvosolnom, nem a fogadott orvosnak, úgy gondolom. Helyettem úgysem szüli meg senki a babát, nemde?
2016. ápr. 19. 13:29
 6/7 anonim válasza:
Enis augusztus vegen fogok az uzsokiba szulni es csak jokat hallodtam rola mert direkt korbekerdezgettem bar amikor voltam 20hetes uhan akkor a korhazzal es a higeniaval megvoltam elegedve.nagyon szep korhaz:)
2016. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
AZóta megszültem ügyeletesnél, minden ok volt. Otthon vajúdtam , a kórházba csak szülni mentem , 11 és fél órából 1 órát töltöttem a kórházi szülőszobán. A szülésznő kedves volt, bár aki felvett, az kevésbé volt az.
2016. dec. 9. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!