Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után tapasztalt...

Császármetszés után tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
7 hete szültem, mostanában rámjön furcsa szorítófájdalom a gyomromnál. Mintha vizsgára készülnék, pedig nem vagyok ideges. Ez normális lehet?
2016. ápr. 26. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:

én is 7 hete szültem pont, szintén császár. A gyomrom nekem sokkal érzékenyebb lett. A doki azt mondta, hogy a benti mozgatástól a műtét alatt. Én pl. azóta naponta megyek vécére, eddig 3 naponta, ha sikerült. Sokszor érzek olyat, hogy a gyomromat megterheli pl. a reggeli kávé, ha nem eszem rá valamit.


Szerintem a tiéd is inkább emésztőrendszeri változás, mint mentális. Írod, hogy nem vagy ideges, de pl. kialszod magad? Én 7-8 órákat alszom és elég jól ellavírozom, de aztán este 10:30-kor már ideges szoktam lenni, ha még nem alszik a gyerek.

2016. ápr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lassan rendbe jon honapokig mas helyzet volt odabent, visszall !:)
2016. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!