Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elöregedett a placenta,...

Elöregedett a placenta, holnap megindítják a szülést. Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Most voltam orvosnál 39+4 napos a terhességem. Azt mondta a doki, hogy nem nőtt a pici az uh alapján 2 hete, ez arra utal, hogy a placenta már nem képes táplálni. Jó a szívhang, mozog is, csak nem nő a súlya 2780gr az uh alapján. Megvizsgált a főorvos is, és azt javasolták, hogy holnap reggel menjek vissza szülésindításra. Különben azt hogy csinálják? Van okom megijedni? A vizsgálat óta vérzek és fáj a hasam is.. (én úgy rendesen beijedtem) Nagyon félek, nehogy gond legyen.
2010. ápr. 7. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem a magas vérnyomásom miatt indították el a szülést betöltött 38 hét után.zselét raktak fel,amit nem is éreztem.aztán elindultak a fájások,egyre erősebbek lettek.csak sajnos semmit nem tágultam,emiatt lett császár.ne legyél megijedve,semmi extra nem lesz,legalább a babádnak is jobb lesz.szorítok neked!de lehet,hogy rákérdeznék azért a vérzés miatt a kórházban,hogy az nem gond-e.könnyű szülést és jó babázást!
2010. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted a méhed fáj, ugyi? egyébként a terhesség végénél gyakran "erősen" nyúlnak fel a dokik, hogy hátha ezzel is elindítanak valamit. A gyenge vérzés nem gond, és ha erősödik a fájdalmad, az inkább már inkább a vajúdás kezdete lesz. Figyeld a picit, ha mozog, nincs baj.
2010. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Picit vérzek csak. A hasam meg pont úgy fáj, mintha meg akarna jönni. De az sem durva. Nem így képzelem a fájásokat.
2010. ápr. 7. 16:20
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja, a vizsgálatnál azt mondta a doki, hogy a külső méhszáj 2 és fél ujjnyira nyitva van. De hazaengedtek.
2010. ápr. 7. 16:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem túlhordás miatt indították a szülést. Én 2 ujjnyira ki voltam tágulva, így burokrepesztés volt. Egyáltalán nem fájt a burokrepesztés. Nem kell félni, nem lesz semmi gond. Kapsz még a legelején egy beöntést, de az sem gáz. Nyugi az idegeskedéssel csak ártasz magadnak és babádnak is. Gondolj arra, hogy holnap eljön a várva várt pillanat és kezedben tarthatod a kisbabádat.

Könnyű szülést kívánok és sok boldogságot.

4 hetes kislány anyukája

2010. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
pedig így kezdődnek, mintha meg akarna jönni, aztán egyre többször és egyre erősebben és már 6szoros erővel akar megjönni....Nem akarom belemagyarázni, de az első 3 órában én is azt hittem, hogy ja, ha ezek a fájások az nem olyan gáz....aha... láttál volna 2 órával később....:) nade. Az a lényeg, amit leírtak előttem. A burokrepesztés nem fáj egyátalán, a többin meg remélhetően gyorsan túlleszel!
2010. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
:) Szóval ha szerencsém van nem is indítják, lehet hogy már éjjel meglesz. :) Úgy féltem a picurt.
2010. ápr. 7. 16:56
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha vérzel akkor hívd fel a dokidat!!!!!!!!!!Nem akarlak ilyesztgetni,de a vérzés problémára is utalhat.Pl.leválik a méhlepény.
2010. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez volt az első dolgom. Azt mondta, hogy vizsgálat után ez normális.
2010. ápr. 7. 17:39
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt már nem kell inditani.valószinű már nem sok van hátra.a másodikkal én ráhuztam igaz 1 hetet.de engem is megvizsgáltak.utánna én is véreztem egy picit.másnap meg megszültem.könnyü szülést és jó babázást.
2010. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!