Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szülés után 5 héttel 1...

Ha szülés után 5 héttel 1 ujjam fér a hasizmaim közé, akkor szét van nyílva a hasizmom vagy nem?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. De az 1 ujj az mág nem olyan gáz, ha 2 ujjnyi vagy annál nagyobb a távolság, akkor kell gyógytornász, legrosszabb esetben pedig műtét.

1 ujjnyi szétnyílást hasizmozással rendbe lehet hozni, de nagyon óvatosan kell elkezdeni.

[link]

2016. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én jártam intimtornára egy gyógytornász hölgyhöz. Ő adott egy gyakorlatsort, amit már a gyerekágy alatt lehet csinálni, első nap jött is szülés után megnézni, és elmondani, hogy melyik gyakorlatot lehet már ott a kórházban is végezni. A gyakorlatok között volt egy leírás, ahogy meg lehet vizsgálni, hogy szét van-e nyílva a hasizom. Hat hetes kontroll után hozzá is mennem kellett. Teljesen kétségbe voltam esve, mert én úgy éreztem, hogy szét van nyílva a hasizmom. Megvizsgálta ő is, és kiderült, hogy semmi gond nincs. Hiába próbálta mutatni, hogy mit kell érezzek, hol van az izom stb, én úgy éreztem, hogy szét van nyílva. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nyugi, nézesd meg egy szakemberrel, mert laikusként ezt nehéz megállapítani.
2016. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!