Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miből lehet tudni, hogy...

Miből lehet tudni, hogy közeleg a szülés? Valami szülést megindító ötlet, ami nem árt a babának és bevált?

Figyelt kérdés
Május 3-ra vagyok kiírva, de semmi jelét nem érzem, hogy szülni készülnék.. Jósló fájásaim vannak már a 34. hét óta, a hasam leszállt már kb 2 hete, de igazából ennyi! Volt, hogy hasmenésem volt, reménykedtem hogy szülés lesz belőle, de semmi! Napi 2-3 óránál többet nem tudok már aludni hetek óta és nagyon fáj már mindenem, szóval örülnék már, ha túl lennék rajta! Esetleg valami szülés megindító ötlet van, ami nem árt a babának? (Persze azt csak a 40. héttől szeretném kipróbálni, mert nem szeretnék befeküdni 1-2 hétre a kórházba..elég lesz annyit bent lenni, amennyit muszáj)

2016. ápr. 28. 01:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagytakarítás, kerti munka. De hekedlire, létrára ne mássz!
2016. ápr. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Miért kellene 1-2 hétre befeküdnöd??? Nem értem az összefüggést a szülésindìtó praktikàk 40. héten történő kipróbàlàsàval.


Szex,tonic(mértékkel nem hetekig),hàzimunka,lépcsőzés,bàbakoktél,veszekedés(egy kiadós sìràssal).


Kb ezekre esküszik a többség. Érdemes utànaolvasni pl a bàbakoktélt sokan ajànljàk,de sokan ellenzik is. Bizonyìtott hatàsa persze egyiknek sincs, a baba úgy is akkor jön amikor akar.

2016. ápr. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lépcsőzés
2016. ápr. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én egy liter gyömbéres üdítőt ittam és beindult.
2016. ápr. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Semmi

Majd ha ő szeretne jönni akkor jönni fog

Nekem 6 napot rá húzott

Nem kell erőltetni ő jól érzi magát ott bent 😊

2016. ápr. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Állítólag a szex, vagyis a sperma beindíthatja.Nekem viszont nem jött be, több mint két hetet ráhúztam.

Sok sikert!

Amúgy úgyis akkor jön amikor akar.:)

2016. ápr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mexikoi kaja es 1 deci vorosbor tuti csinalt nalam valamit, mert ejjel rendszertelen osszehuzodasaim lettek, amik reggelre elmultak. 4 nappal kesobb ujra mexiko+vorosbor, es ugyanigy beindult ejjel, csak akkor mar nem multak el. Az alkoholt szoktak mondani, hogy a joslo elmulik tole, de ha em joslo, akkor segiti, hogy beinduljon. En egesz varandossag alatt csak akkor ittam meg 1-1 pohar bort.
2016. ápr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Èn a tonicon kívül mindent próbáltam, semmi nem indította be.
2016. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Én lehajoltam, hogy a zuhanytálcát kitakarítsam, és akkor elfolyt a magzatvíz. Előtte már mindent próbáltam, ittam tonicot, ettem erőset, lépcsőztem, de nekem nem használt.
2016. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon sok fahéj egy kevés almán. Nekem végül ez segített. De lehet hogy enélkül is beindult volna.
2016. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!