Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni 3 napban hozhatna...

Szülés utáni 3 napban hozhatnak be a rokonok normális ételt vagy a kòrházi koszton kell élni?

Figyelt kérdés

Mi ennek a menete?

Elsõsorban a Dél-pesti kòrhàz érdekelne.


Elõre is köszönöm! :)



#gyermekágy #kòrhàzi koszt
2016. máj. 1. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Más kórházban szültem de nekem mindig hoztak kaját, első nap is, nem ettem a kórházit.
2016. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Bella169 ***** válasza:
72%

A kórházba míg bennt voltam végig olyan kaják voltak amit szoptatás alatt nem javasolt mert puffaszt. Káposzta, borsó, hüvelyesek ..stb.

Semmit nem ettem belőle. Anyum főzött húslevest és rakta adagonként dobozba. Volt pár közös hűtő a folyosón. Oda lehetett névvel és szobaszámmal betenni a kaját.

Én Győrben szültem, de szerintem a legtöbb helyen lehet bevinni kaját. Mégse hallhat éhen az ember ha nem szereti esetleg amit ott adnak.

2016. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Máshol szültem, de nekem is hoztak be minden nap. Egyrészt marha kevés volt meg hát finoman fogalmazva iztelen is.
2016. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A kórház nem börtön, azt eszel, amit akarsz.
2016. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat!!

Elsô baba és még soha nem voltam kòrhàzban..

Megnyugtattatok :)

2016. máj. 1. 19:04
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Bevihetnek mindenhol.

Másik kórházban szültem, de azon röhögtem, hogy minden reggeli kenyércsücsök volt. Nem tudom, milyen pékség a beszállítójuk, hogy csak csücsköt gyártanak, közepe meg nincs a kenyérnek :)

2016. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak kenyércsücskök voltak :-) én is rágódtam egy sort rajta, hogy miért nincs közepe sose.
2016. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
En a Materniytben szultem, igy jokat ettunk a ferjemmel, de megis hozzak be emberek dolgokat, be lehetett (csaszar napjan volt csak specko kaja, akkor otthonit nem engedtek)
2016. máj. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bp. Szent Imrében én az ebédeket nagyon szerettem mindig (3x szültem ott). A reggelit és a vacsorát valóban pótolni kellett, mert az szánalmas volt. Hűtő a folyosókon van.

És mikró is van egy külön helyen, szóval tudsz melegíteni.

Evőeszközt sajátot kell vinni.

2016. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bármit be lehet vinni. Itt nem csücsök volt,hanem két szelet kenyér egy fél szeletre való vajjal és két szelet mócsingos felvágottal...xD
2016. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!