Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegeden kell valamit bevinni...

Szegeden kell valamit bevinni az apának a kórházba, ha ott szeretne lenni a vajúdás/szülés közben?

Figyelt kérdés
Pl. kell neki előre venni ruhát? Több helyen olvastam, hogy mások előre vettek a férjüknek. Illetve a babának adnak ruhát, vagy vinni kell neki, már a kórházi napokra is?

#szülés #szegedi kórház
2016. máj. 3. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Zsilipruha kell. Meg a saját érdekében kaja, meg valami koffeintartalmú ital.

A férjem hajnalra alig látott ki a fejéből, végül automatából vadászott magának kávét. Egy doboz energiaital jól jött volna neki akkor.

De a nőnek is érdemes némi kaját és vizet csomagolnia a szülőszobára.

2016. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ott egy automata, a szülészeten belül, ahol az öltöző van, abból lehet megvennie az apukának a ruhát, amit viselnie kell. Műanyag vacak, nem érdemes nagyon alá öltözni, mert belefo az ember. Kórházi ruhát adnak a babának, és polyaba vannak becsomagolva. Csak haza útra vigyel be ruhát.
2016. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak az ottni ruhát fogadják el. Mi is vettünk gyógyszertárban. Férjemet kiküldték (pedig ott bontotta fel a ruhát), hogy vegyen az automatából helyit 3000-ért.
2016. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nőnek kaja-inni???? Hol? szegeden??? Hát én titokban ittam két korty vizet, mert megtiltották. De hát csak megszomjaztam...
2016. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2016. máj. 3. 15:16
 6/6 anonim ***** válasza:
3000 Ft a ruha az automatából, de pontosan kell vinni a pénzt, mert nem ad vissza az automata. :) Szóval legyen bekészítve a pénztárcába, hogy na akkor kelljen rohangálni felváltani!
2016. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!