Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre szülészetén mikor...

Szent Imre szülészetén mikor kerül a szülőszobára a kismama?

Figyelt kérdés
A közös vajúdóból mikor helyeznek át? Beöntést hol, mikor adják?

2016. ápr. 18. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már sűrűbbek a fájások, megfelelő a tágultság. De függ attól is, hogy mennyire van tele a szülészet. Ha épp sehol senki, akkor elég gyorsan berakják szülőszobára.

Én talán bő egy órát töltöttem a vajúdóban a CTG-vel. Közben hozták a papírokat aláírni (azért az gyönyörű volt, hogy fájás közben tették elém és a nővér felháborodott, amikor mondtam, hogy fájás után elolvasom, mert anélkül semmit nem fogok aláírni). Amikor kész voltunk és a CTG ideje is lejárt, akkor átkísértek és a férjem is bejöhetett.


Beöntést nem tudom. Mivel nem kötelező, én visszautasítottam, de a szülőszobára kerülés környékén ajánlották fel.

2016. ápr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első szülésemnél a vajúdóban csinálták a ctg-t, 3 ujjnyinál mentünk be a szülőszobára, beöntés a vizsgálóban volt. Másodiknál 3 ujjnyival értünk be, egyből szülőszobába mentünk, beöntés nem volt.
2016. ápr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. ápr. 18. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!