Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem szoptatós anyánál hogyan...

Nem szoptatós anyánál hogyan van a menzesz szülés után?

Figyelt kérdés
Nem értem, mi történhetett, májusban szültem, nem tudtam szoptatni, így meg is jött, azóta havi rendszerességgel, és most meg késik, pedig soha nem szokott. Terhes nem vagyok, csináltam tesztet. Mi lehet a baj? Járt már így valaki?
2008. szept. 24. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont így jártam én is. Novemberbe született meg a fiam,5hétre rá megjött újra. 3havi normálisna meg is jött,aztán semmi,vagy ha meg is volt volt úgy hogy 14napig!! Elmentem a dokihoz(terhességre gyanakodtam),mire kiderült hogy PCOS-os vagyok:nincs peteérésem,a megtermékenyítetlen petesejtek benne maradnak a petefészekbe,ezért lehetetlen teherbe esni. Akkár meddő is lehetek emiatt :(((

Nemakarlak megijeszteni,de szerintem menj el dokihoz,lehet neked is ez van. Egyébként gyógyszer(Norcolut)talán segít helyreállítani a problémát odabent. Nekem nem sikerült :(((

2008. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te jó Isten...
2008. szept. 24. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Na nem akartalak én megijeszteni,csak sajna nálam emiatt történt az összevisszaság :((

De menj dokihoz,lehet csak a hormonok.

2008. szept. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!