Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik szülés előtt itták a...

Akik szülés előtt itták a málnalevél teát, bevált nektek?

Figyelt kérdés
Én 3. babát várom, első kettőnél ittam is, tágultam rendesen. Viszont most azt hallom, hogy kitolhatja a szülés időpontját? Első gyerekemet 41+6 hetesen indítva szültem, bár tudtuk, hogy kisebb, mint amennyinek számították. 2. szülést már eleve későbbre vártuk, mivel ő is később fogant, nála már ezt vették számításba. Most pont akkora a baba, amekkorának lennie kell. De kíváncsi lettem mások tapasztalatára is. Igaz lenne, hogy kitolhatja a szülés időpontját? És nálatok hogy ment a tágulás?

2016. máj. 11. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ittam a betöltött 36. héttől. Az első olyan fájástól számítva, aminél már biztos voltam, hogy ez nem jósló, 3 óra alatt eltűnt a méhszájam. 39+4 hétre szültem, szóval nem tolta ki.
2016. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

39+4 hetesen szültem és 14 órás volt a szülés. Emelet adag oxitocint kaptam és kézzel is tágítottak, mert kb semennyire nem haladt a dolog.

Szóval én úgy gondolom, nekem nem használt a tea. Vagy lehet , hogy enélkül 24 óra lett volna...? Ezt nem tudom. :/

2016. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs milyen lett volna nélküle. Ittam 36 hetes koromtól napi 2 csészével, este 10-kor kezdődtek a fájások, nem volt szükség beavatkozásra, délelőtt 10-kor született a fiam. 39+5 hetesen.
2016. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ezek szerint tényleg nem tolja ki a szülés időpontját. Én is úgy gondolom, azért született később a lányom, mert később is fogant.

2-es válaszoló! A 14 órás vajúdás főleg ha első gyerek, nem számít rossznak. Viszont a kézzel tágítás.... az durva.

Várok még tapasztalatokat!

2016. máj. 11. 13:03
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Az utolsó hónapban kizárólag azt ittam és szedtem a homeós bogyókat.39+0 héten szültem, beavatkozás nélkül, gyorsan, könnyen. A vajúdás alatt is ittam, a kitolás előtt dobtam el, hogy már nem kell.
2016. máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
36.héttől ittam. Első gyerek 37h+2 napra született 5 óra alatt, második 39.héten 4 óra alatt. Nekem segített. ;-)
2016. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
36. héttől iszom, holnap töltöm a 40. hetet, baba még sehol.
2016. júl. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!